Дніпропетровське відділення Малої академії наук України


запам'ятати

 






Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України
Педагогічна преса Національна дитяча гаряча лінія
ДНУ ім. Олеся Гончара Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ Національний гірничий університет ДВНЗ Баннер Баннер Національна гаряча лінія Яндекс цитирования

ВІТАЄМО ПЕРШИХ ПЕРЕМОЖЦІВ

6 лют. 2017
03-04 лютого 2017 року відбувся обласний етап конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт на відділеннях філософії та суспільствознавства, історії, наук про Землю Дніпропетровського відділення Малої академії наук України.

    Завершився ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Дніпропетровського відділення Малої академії наук України на відділеннях історії, філософії та суспільствознавства й наук про Землю, і ми можемо привітати перших переможців.

   Обласний етап конкурсу проходив у приміщеннях Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ та Дніпропетровського національного університету імені Олеся Гончара, які гостинно відчинили свої аудиторії  слухачам Дніпропетровського відділення Малої академії наук України.    

   

     У перший конкурсний день учасники писали контрольну роботу з базової дисципліни, ознайомилися з результатами заочного оцінювання та рецензіями членів журі на науково-дослідницьку роботу. Нарешті настала відповідальна мить – захист науково-дослідницьких робіт. Конкурсантам було складно, адже їх роботи не лише оцінювали члени журі, а й уважно аналізували опоненти, доводилося відповідати на складні питання саме від них.

   

    Члени журі обласного етапу конкурсу виконали нелегке завдання: серед безлічі цікавих робіт, серед значної кількості талановитих учасників обрали найкращих.

    І ось вони – нові зірочки Дніпропетровського відділення Малої академії наук України, перші переможці обласного конкурсу-захисту – 2017, учні, які посіли І місце:

секція „Етнологія”: Бараненко Микита, комунальний заклад освіти „Навчально-виховний комплекс № 33” „Маріїнська багатопрофільна гімназія – загальноосвітній навчальний заклад І ступеня” м. Дніпро;

секція „Історичне краєзнавство”: Гончар Володимир, Томаківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 Томаківської районної ради;

секція „Історія України”: Коптяєва Анастасія, Криворізький природничо-науковий ліцей Криворізької міської ради;

секція „Всесвітня історія”: Чередник Дарина,  комунальний заклад освіти „навчально-виховний комплекс № 100 „загальноосвітній навчальний заклад I-II ступенів – ліцей” м. Дніпро;

секція „Філософія”: Тулянцева Аліса, Криворізька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 71 Криворізької міської ради;

секція „Теологія, релігієзнавство та історія релігії”: Берко Олексій, комунальний заклад „Спеціалізована школа з поглибленим вивченням іноземних мов І ступеня – колегіум № 16” Кам’янської міської ради;

секція „Соціологія”: Вільшанецький Марко, комунальний заклад освіти „Навчально-виховний комплекс № 139 „загальноосвітній навчальний заклад – центр творчості „Дума” м. Дніпро;

секція „Журналістика”: Карпенко Анна, комунальний заклад освіти „Навчально-виховний комплекс № 148 „спеціалізована школа – дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) „Планета Щастя” м. Дніпро;

секція „Правознавство”: Теличко Ірина, Криворізька Центрально-Міська гімназія Криворізької міської ради;

секція „Педагогіка”: Озерний  Данііл, комунальний заклад „Спеціалізована школа з поглибленим вивченням іноземних мов  І ступеня – колегіум № 16” Кам’янської міської ради;

секція „Кліматологія та метеорологія”: Дешева Дар'я, комунальний заклад освіти середня загальноосвітня школа № 3 з профільними класами імені Миколи Островського м.Жовті Води;

секція „Географія та ландшафтознавство”: Мамедова Земфіра, комунальний заклад освіти середня загальноосвітня школа № 3  з профільними класами імені Миколи Островського м.Жовті Води;

секція  „Гідрологія”: Нековаль Дар'я, комунальний заклад Широківська середня загальноосвітня школа № 2 загальноосвітній заклад І-ІІІ ступенів;

секція „Геологія, геохімія та мінералогія”: Панасенко Максим, комунальний заклад освіти середня загальноосвітня школа № 3 з профільними класами імені Миколи Островського м.Жовті Води.

   

    На урочистій церемонії нагородження, участь у якій взяли директор КПНЗ МАНУМ ДОР Наталія Василівна Тягло, голови журі наукових секцій, представники навчальних закладів, на базі яких проводився конкурс, переможців, призерів та учасників обласного етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт нагороджено дипломами. Подяки КПНЗ МАНУМ ДОР за підготовку переможців отримали наукові керівники конкурсантів.



Дніпропетровське відділення Малої академії наук України

щиро вітає переможців, призерів та учасників

ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту

науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України

(наукові відділення  філософії та суспільствознавства,

історії, наук про Землю)

та бажає подальших успіхів на ниві науки!