Дніпропетровське відділення Малої академії наук України


запам'ятати

 




Класна оцінка

Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України
Педагогічна преса Національна дитяча гаряча лінія
ДНУ ім. Олеся Гончара Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ Національний гірничий університет ДВНЗ Баннер Баннер Національна гаряча лінія Яндекс цитирования

ВІТАЄМО ЮНИХ ФІЗИКІВ, МАТЕМАТИКІВ, ТЕХНІКІВ, ЕКОНОМІСТІВ ТА ПРОГРАМІСТІВ

13 лют. 2017
10-12 лютого 2017 року відбувся ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України на відділеннях фізики і астрономії, математики, економіки, комп’ютерних та технічних наук

   

   В ці дні для слухачів Дніпропетровського відділення Малої академії наук України гостинно відкрили двері Дніпропетровський національний університет імені Олеся Гончара та Національний гірничий університет.

   

   10 лютого 2017 року конкурсанти написали контрольні роботи з базової дисципліни, а на наступний день, ознайомившись з результатами заочного оцінювання та оцінками за контрольну роботу, слухачі ДВ МАН України розпочали захист науково-дослідницьких робіт.

   

   Оголошення переможців та призерів обласного етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України на відділеннях фізики та астрономії, математики, економіки, комп’ютерних та технічних наук відбулося  12 лютого в актовій залі Національного гірничого університету.

   Привітати учасників, призерів та переможців обласного етапу конкурсу завітали доктор технічних наук, професор, завідувач кафедри гірничих машин та інжинірингу Національного гірничого університету Костянтин Сергійович Заболотний; кандидат технічних наук, доцент кафедри економічного аналізу та фінансів Національного гірничого університету Олена Валер'янівна Крилова; старший викладач кафедри економічного аналізу та фінансів Національного гірничого університету Ірина Михайлівна Лісовенкова; старший викладач кафедри програмного забезпечення комп'ютерних систем Національного гірничого університету Андрій Анатолійович Мартиненко, заступник директора Дніпропетровського відділення Малої академії наук України Наталія Василівна Овчаренко.

   Зі словами привітання до всіх присутніх, зокрема до юних фізиків та астрономів, звернувся Олевський Олександр, студент І курсу факультету фізики, електроніки та комп'ютерних систем Дніпропетровського національного університету імені Олеся Гончара, багаторазовий переможець ІІ та ІІІ етапів Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт на відділенні фізики та астрономії. Також Олександр презентував книгу свого дідуся Котляра Бориса Давидовича, доктора фізико-математичних наук, професора, «Маятник. 400 лет спустя», екземпляри якої вручив учасникам конкурсу  на відділенні фізики та астрономії.

    А перемогу у обласному етапі конкурсу захисту науково-дослідницьких робіт  на відділеннях комп ютерних наук, математики, фізики та астрономії, технічних наук, економіки здобули:

секція "технології програмування":

Вєтлужських Михайло Вячеславович, КЗО "Ліцей інформаційних технологій при Дніпропетровському національному університеті ім.Олеся Гончара", м.Дніпро;

секція "мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми":

Зацаренко Анастасія Юріївна, КЗ "НВО"Ліцей нових інформаційних технологій" Кам янської міської ради;

секція "інформаційні системи, бази даних та системи штучного інтелекту":
Петрина Володимир Максимович, Криворізький гуманітарно-технічний ліцей № 129 Криворізької міської ради;

секція ""Іnternet-технології та  WEB-дизайн":

Приставка Владислав Дмитрович, Криворізький гуманітарно-технічний ліцей №129 Криворізької міської ради;

секція "математика":

Воротницева Марія Євгеніївна, КЗО "Дніпропетровський обласний ліцей-інтернат фізико-математичного профілю";

секція "математичне моделювання":

Геращенко Катерина Сергіївна, КЗО "Дніпропетровський обласний ліцей-інтернат фізико-математичного профілю";

секція "прикладна математика":

Дерець Ганна Олександрівна, КЗ "Технічний ліцей" Кам янської міської ради";

секція "експериментальна фізика":

Величко Ірина Євгеніївна, КЗО "Ліцей інформаційних технологій при Дніпропетровському національному універсттеті ім.Олеся Гончара", м.Дніпро;

секція "теоретична фізика":

Коваль Сергій Дмитрович, КЗНЗ "Гімназія № 15", м. Нікополь;

секція "авіа- та ракетобудування, машинобудування і робототехніка":

Бондаренко Даниїл Олександрович, Криворізький природничо-науковий ліцей;

секція "науково-технічна творчість та винахідництво":

Боровенковський Ян Олександрович, навчально-виховний комплекс № 12, м.Дніпро;

секція "екологічно безпечні технології та ресурсозбереження":

Проволоцький Роман Віталійович, Криворізький гуманітарно-технічний ліцей № 129;

секція "технологічні процеси та перспективні технології":

Ус Ганна Олександрівна, КЗ "Технічний ліцей" Кам янської міської ради;

секція "інформаційно-телекомунікаційні системи та технології":

Федоров Костянтин Сергійович, Дніпропетровський обласний ліцей-інтернат фізико-математичного профілю;

секція "електроніка та приладобудування":

Шепель Катерина Дмитрівна, Криворізький природничо-науковий ліцей;

секція "мікроекономіка та макроекономіка":

Маціяко Владислав Влолдимирович, КЗО "Дніпропетровський ліцей інформаційних технологій при Дніпропетровському національному університеті ім.Олеся Гончара", м.Дніпро;

секція "фінанси, грошовий обіг та кредит":

Танченко Олена Дмитрівна, КЗО "Дніпропетровський обласний ліцей-інтернат фізико-математичного профілю".

 

 


Колектив Дніпропетровського відділення Малої академії наук України

вітає переможців, призерів та учасників конкурсу-захисту та

висловлює щиру вдячність

 ректору Дніпропетровського національного університету імені Олеся Гончара
 Миколі Вікторовичу Полякову,

ректору Національного гірничого університету
Геннадію Григоровичу Півняку

та науково-педагогічним працівникам вищезазначених вищих навчальних закладів
за допомогу в організації та проведенні конкурсу.