Дніпропетровське відділення Малої академії наук України


запам'ятати

 




Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського "ХАІ"

Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України
Педагогічна преса Національна дитяча гаряча лінія
ДНУ ім. Олеся Гончара Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ Національний гірничий університет ДВНЗ Баннер Баннер Національна гаряча лінія Яндекс цитирования

ВИЗНАЧЕНО ПЕРЕМОЖЦІВ ОБЛАСНОГО КОНКУРСУ-ЗАХИСТУ НА ВІДДІЛЕННЯХ ХІМІЇ ТА БІОЛОГІЇ, ЕКОЛОГІЇ ТА АГРАРНИХ НАУК

20 лют. 2017
17-19 лютого відбувся ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт слухачів Дніпропетровського відділення Малої академії наук України на відділеннях хімії та біології, екології та аграрних наук.

    В ці дні у обласному конкурсі-захисті-2017 науково-дослідницьких робіт взяли участь юні біологи, хіміки, екологи, ветеринари та аграрії. Презентувати свої роботи зібралося 189 учнів 8-11 класів з усіх регіонів області. Юних науковців вітали в Дніпропетровському національному університеті імені Олеся Гончара, Дніпропетровському державному аграрно-економічному університеті, Державному закладі «Дніпропетровська медична академія МОЗ України» та Українському державному хіміко-технологічному університеті.

   

     17 лютого конкурсанти написали контрольні роботи з базової дисципліни. Захист науково-дослідницьких робіт відбувся 18 лютого. Учасники дивували членів журі своїми науковими досягненнями, незвичайними та цікавими дослідами, яскравими презентаціями.

    Підведення підсумків конкурсу-захисту наукових робіт на відділеннях хімії та біології, екології та аграрних наук відбулося в Дніпропетровському державному аграрно-економічному університеті.

    Привітали учасників, призерів та переможців обласного етапу конкурсу кандидат ветеринарних наук, доцент кафедри паразитології та ветсанекспертизи, декан факультету ветеринарної медицини Дніпропетровського державного аграрно-економічного університету Бібен Іван Андрійович; доктор біологічних наук, професор кафедри нормальної фізіології Державного закладу «Дніпропетровська медична академія МОЗ України» Демченко Олена Михайлівна; кадидат біологічних наук, доцент кафедри зоології та екології Дніпропетровського національного університету імені Олеся Гончара Коломбар Тетяна Михайлівна; кандидат сільськогосподарських наук, доцент кафедри охорони праці та безпеки життєдіяльності Українського державного хіміко-технологічного університету Гармаш Світлана Миколаївна; кандидат ветеринарних наук, доцент кафедри епізотології та інфекційних хвороб тварин, заступник декана факультету ветеринарної медицини Дніпропетровського державного аграрно-економічного університету Зажарський Володимир Володимирович; кандидат хімічних наук, доцент кафедри фізичної та неорганічної хімії Дніпропетровського національного університету імені Олеся Гончара Борщевич Лариса Вікторівна; кандидат сільськогосподарських наук, доцент кафедри рослинництва Дніпропетровського державного аграрно-економічного університету Котченко Марина Валентинівна;  заступник директора комунального позашкільного навчального закладу Мала академія наук учнівської молоді ДОР Стрюченко Ірина Миколаївна.

   

    Дніпропетровське відділення МАН України щиро вітає переможців конкурсу-захисту на відділеннях хімії та біології, екології та аграрних наук, а це:

секція «загальна біологія»:

Бабець Дар'я Сергіївна, Дніпропетровський вищий навчальний заклад “Дніпропетровський коледж технологій та дизайну;

секція «зоологія, ботаніка»:

Злосчастьєва Діана Костянтинівна, комунальний заклад освіти “Фінансово-економічний ліцей” Дніпровської міської ради;

секція «медицина»:

Коваль Анастасія Валеріївна, Дніпропетровський обласний медичний ліцей-інтернат “Дніпро”;

секція «хімія»:

Озерний Данііл Дмитрович, комунальний заклад “Спеціалізована школа з поглибленим вивченням іноземних мов І ступеня – колегіум № 16”  Кам'янської міської ради;

секція «психологія»:

Остапчук Богдан Андрійович, комунальний заклад освіти “Навчально-виховний комплекс № 59 “Загальноосвітній навчальний заклад – дошкільний навчальний заклад” Дніпровської міської ради;

секція «валеологія»:

Пермякова Ірина Сергіївна, комунальний заклад “Тернівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 7 Тернівської міської ради Дніпропетровської області”;

секція «біологія людини»:

Руденко Анна Романівна, комунальний заклад освіти Криворізький обласний ліцей-інтернат для сільської молоді;

секція «біологія людини»:

Вербицька Світлана Андріївна, комунальний заклад освіти “Криворізький обласний ліцей-інтернат для сільської молоді”;

секція «лісознавство»:

Жужгіна Єлизавета Сергіївна, комунальний заклад освіти “Середня загальноосвітня школа № 19” Дніпровської міської ради;

секція «екологія»:

Повар Яна Ігорівна, Криворізький природничо-науковий ліцей Криворізької міської ради Дніпропетровської області;

секція «агрономія»:

Руднєва Вікторія Сергіївна, комунальний заклад Майська загальноосвітня школа Синельниківського району;

секція «охорона довкілля»:

Русіна Діана Олегівна, Криворізький Центрально-Міський ліцей Криворізької міської ради Дніпропетровської області;

секція «ветеринарія та зоотехнія»:

Якушева Тетяна Вячеславівна, комунальний заклад "Олександрівська середня загальноосвітня школа"

та бажає успіху та перемоги  у ІІІ (Всеукраїнському) етапі конкурсу!



Адміністрація та колектив Дніпропетровського відділення Малої академії наук України також
висловлює щиру вдячність

 ректору Дніпропетровського національного університету  імені Олеся Гончара

 Миколі Вікторовичу Полякову,

 

ректору Дніпропетровського  державного аграрно-економічного університету

Анатолію Степановичу Кобцю,

 

в.о. ректора Державного закладу "Дніпропетровська медична академія МОЗ України"

Мамчуру Віталію Йосиповичу,

 

ректору Українського державного хіміко-технологічного університету

Півоварову Олександру Андрійовичу

 

та науково-педагогічним працівникам вищезазначених

 вищих навчальних закладів

 за допомогу в організації та проведенні конкурсу.