Дніпропетровське відділення Малої академії наук України


запам'ятати

 


Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського "ХАІ" Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України
Педагогічна преса Національна дитяча гаряча лінія
ДНУ ім. Олеся Гончара Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ Національний гірничий університет ДВНЗ Баннер Баннер Національна гаряча лінія Яндекс цитирования

ЗАВЕРШИЛИСЯ ФІНАЛЬНІ ЗМАГАННЯ СЕРЕД МАЙБУТНІХ ТЕХНІКІВ ТА КОМП'ЮТЕНИХ ГЕНІЇВ

29 квіт. 2017
З 25 по 28 квітня 2017 року пройшли фінальні змагання у відділеннях «технічні науки» та «комп'ютерні науки» Малої академії наук України

    Дійшов до фіналу Всеукраїнський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України, і останніми до конкурсу були запрошені майбутні винахідники, інженери, техніки, програмісти. Дніпропетровську область цього разу представляли переможці ІІ етапу конкурсу з міст Дніпро та Кривий Ріг. На офіційних зустрічах учасники команди мали змогу заслухати привітання від міністра аграрної політики та продовольства України Олени Ковальової; куратора відділення технічних наук, директора Інституту гідромеханіки НАН України, академіка Віктора Грінченка; голови журі секції «Електроніка та приладобудування», доцента кафедри акустики та акустоелектроніки факультету електроніки НТУУ «КПІ імені І. Сікорського» Марії Родіонової; президента НЦ «МАН України» Станіслава Довгого; куратора відділення комп’ютерних наук, академіка Володимира Редьки; професора Стенфордського університету, засновницю і директора U. World Foundation Світлану Хутку та поспілкуватися зі своїми ровесниками, які зібралися з усіх областей України для участі у змаганні.

     Конкурс на цих відділеннях викликає захоплення у всіх учасників, членів журі, викладачів та батьків, адже тут можна ознайомитися з перспективними винаходами, новітніми технологіями, незвичайними цікавинками, які в майбутньому працюватимуть на користь людині.

    Під час конкурсу-захисту у відділеннях технічних і комп’ютерних наук традиційно відбулася виставка науково-технічних розробок його учасників, яку відвідав перший віце-прем’єр-міністр – міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів.

    Конкурсанти мали змогу перевірити знання, презентувати власні дослідження та науково-технічні розробки та порадувати нас своїми перемогами.

 

Колектив Дніпропетровського відділення Малої академії наук
учнівської молоді щиро вітає призерів ІІІ Всеукраїнського конкурсу-захисту науково – дослідницьких робіт учнів – членів
Малої академії наук України

 

Толстікова Владислава

учня 11 класу
Криворізького гуманітарно-технічного ліцею ІІ-ІІІ ступенів №129 Криворізької міської ради Дніпропетровської області

відділення «комп’ютерні науки»

секція «безпека інформаційних та телекомунікаційних систем»

ІІ місце

 

Шепель Катерину

ученицю 9 класу
Криворізького природничо-наукового ліцею Криворізької міської ради Дніпропетровської області

відділення «технічні науки»

секція «електроніка та приладобудування»

ІІ місце

 

Федорова Костянтина

учня 10 класу
 КЗО «Навчально-виховний комплекс № 12 «загальноосвітній навчальний заклад І ступеня – гімназія» Дніпровської міської ради

відділення «технічні науки»

секція «інформаційно-телекомунікаційні системи та технології»

ІІІ місце

 

Петрину  Володимира

 учня 11 класу
Криворізького гуманітарно-технічного ліцею ІІ-ІІІ ступенів №129 Криворізької міської ради Дніпропетровської області

відділення «комп’ютерні науки»

секція «інформаційні системи, бази даних та системи штучного інтелекту»

ІІІ місце

 

Вєтлужських Михайла

учня 9 класу
КЗО  «Дніпровський ліцей інформаційних технологій при Дніпровському національному університеті
імені Олеся Гончара
» Дніпровської міської ради

відділення «комп’ютерні науки»

секція «технології програмування»

ІІІ місце

 

Приставку Владислава

учня 10 класу
 Криворізького гуманітарно-технічного ліцею ІІ-ІІІ ступенів №129 Криворізької міської ради Дніпропетровської області

відділення «комп’ютерні науки»

секція «іnternet-технології та WEB дизайн»

ІІІ місце

 

Дякуємо за участь у ІІІ етапі конкурсу-захисту

 

Ус Ганні

учениці 11 класу
 КЗ «Технічний ліцей» Кам'янської міської ради

відділення «технічні науки»

секція «технологічні процеси та перспективні технології»

 

Бондаренку Даниїлу

 учню 9 класу
Криворізького природничо-наукового ліцею Криворізької міської ради Дніпропетровської області

відділення «технічні науки»

секція «авіа- та ракетобудування, машинобудування і робототехніка»

 

Проволоцькому Роману

учню 10 класу
Криворізького гуманітарно-технічного ліцею № 129
Криворізької міської ради Дніпропетровської області

відділення «технічні науки»

секція «екологічно безпечні технології та ресурсозбереження»

 

Боровенському Яну

учню 10 класу
КЗО «Навчально-виховний комплекс № 12 «загальноосвітній
навчальний заклад І ступеня – гімназія» Дніпропетровської міської ради

відділення «технічні науки»

секція «науково-технічна творчість та винахідництво»

 

Зацаренко Анастасії

учениці 9 класу
КЗ «Навчально-виховне об’єднання «Ліцей нових інформаційних технологій – загальноосвітній навчальний заклад І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Кам’янської міської ради

відділення «комп’ютерні науки»

секція «мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми»

 

Бажаємо наполегливості, жаги до знань та подальших творчих успіхів!