Дніпропетровське відділення Малої академії наук України


запам'ятати

 


Фестиваль інновацій
Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського "ХАІ"

Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України
Педагогічна преса Національна дитяча гаряча лінія
ДНУ ім. Олеся Гончара Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ Національний гірничий університет ДВНЗ Баннер Баннер Національна гаряча лінія Яндекс цитирования

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ВИСТАВКИ-КОНКУРСУ "МАЙБУТНЄ УКРАЇНИ"

23 лист. 2017
21-23 листопада у м. Київ відбулась Всеукраїнська науково-технічна виставка-конкурс молодіжних інноваційних проектів «Майбутнє України»

   

  

     Учні-члени МАН Дніпропетровської області гідно представила свої інноваційні проекти на VIII Всеукраїнській науково-технічній виставці молодіжних інноваційних проектів "Майбутнє України", ( з 7 секцій – 4 призових місця), який цього річ проходив в Міжнародному виставковому комплексі та був присвячений до Щорічного Міжнародного Форуму INNOVATION MARKET

 

     Адміністрація та колектив комунального позашкільного навчального закладу «Мала академія наук учнівської молоді» Дніпропетровської обласної ради» щиро вітає переможців:

І МІСЦЕ

Номінація «Робототехніка та робототехнічні системи»

Федоров Даниїл

учень 11 класу

Криворізького природничо - наукового ліцею

Криворізької міської ради Дніпропетровської області

Тема роботи: «Безпечний будинок»

Наукові керівники: Швед Сергій Віталійович, к.т.н., доц. КМІ НМетАУ; Смолянчук Інна Володимирівна, вчитель фізики вищої категорії, вчитель методист Криворізького природничо - наукового ліцею

 

ІІ МІСЦЕ

Номінація «Електроніка та приладобудування»

Рева Владислав

учень 11 класу

КЗО «Навчально-виховний комплекс № 136» Дніпровської міської ради, вихованець КПНЗ «Міська станція юних техніків» Дніпровської міської ради

Тема роботи: «Розробка та виготовлення верстата з ЧПУ для лазерного гравірування»

Наукові керівники: Шибка Григорій Іванович, керівник гуртка радіоелектроніки та мікропроцесорної техніки комунального позашкільного навчального закладу «Міська станція юних техніків» Дніпровської міської ради; Шибка Ольга Сергіївна, керівник гуртка астрономії та ІТ комунального позашкільного навчального закладу «Міська станція юних техніків» Дніпровської міської ради.

 

ІІ МІСЦЕ

Номінація «Екологія та ресурсозбереження»

Савченко Назар

учень 8 класу

Криворізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №52 Криворізької міської ради Дніпропетровської області, КПНЗ «Станція юних техніків Покровського району» Криворізької  міської ради, гурток «Автомоделювання»

Тема роботи: «Мобільний вітрогенератор»

Науковий керівник: Романенко Валерій Юхимович, керівник гуртка КПНЗ «Станція юних техніків Покровського району» Криворізької міської ради

 

ІІІ МІСЦЕ

Номінація «Інформаційно-телекомунікаційні системи та технології»

Шибка Ігор

учень 9 класу

КЗО «Спеціалізована школа № 129 фізико-математичного профілю» Дніпровської міської ради, КПНЗ «Міська станція юних техніків»

Дніпровської міської ради

Тема роботи: «Застосування технології «Інтернет речей» для створення побутових SMART-пристроїв»

Наукові керівники: Шибка Григорій Іванович, керівник гуртка радіоелектроніки та мікропроцесорної техніки КПНЗ «Міська станція юних техніків» Дніпровської міської ради; Шибка Ольга Сергіївна, керівник гуртка астрономії та ІТ комунального позашкільного навчального закладу «Міська станція юних техніків» Дніпровської міської ради.

Бажаємо подальших успіхів та реалізації всіх найсміливіших проектів.