Дніпропетровське відділення Малої академії наук України


запам'ятати

 



Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України
Педагогічна преса Національна дитяча гаряча лінія
ДНУ ім. Олеся Гончара Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ Національний гірничий університет ДВНЗ ДОЛІФМП Баннер Баннер Національна гаряча лінія Яндекс цитирования

ВІТАЄМО ПЕРШИХ ПЕРЕМОЖЦІВ 2019 РОКУ

2 лют. 2019
01-02 лютого 2019 року відбувся II (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт на відділеннях філософії та суспільствознавства, історії, наук про Землю Дніпропетровського відділення Малої академії наук України.

   Завершився ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Дніпропетровського відділення Малої академії наук України на відділеннях історії, філософії та суспільствознавства і наук про Землю.

   Конкурс проходив у приміщеннях Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ, Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара та Національного технічного університетету "Дніпровська політехніка", які гостинно відчинили свої аудиторії слухачам комунального позашкільного навчального закладу "Мала академія наук учівської молоді" Дніпропетровської обласної ради".      

  

    Члени журі виконали нелегке завдання: серед безлічі цікавих робіт, серед значної кількості талановитих учасників обрали найкращих.

    І ось вони – нові зірочки Дніпропетровського відділення Малої академії наук України, перші переможці обласного конкурсу-захисту – 2019, учні, які посіли І місця:

секція "Етнологія”: Чередниченко Софія Володимирівна, учениця Комунального закладу освіти «Міський юридичний ліцей» Дніпровської міської ради;

секція "Археологія”: Тараненко Святослав Євгенійович, учень Павлоградської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 19 Павлоградської міської ради Дніпропетровської області;

секція "Історичне краєзнавство”: Марченко Катерина Олегівна, учениця Комунального закладу освіти «Середня загальноосвітня школа № 1» Дніпровської міської ради;

секція "Історія України”: Терещенко Данііл Олексійович, учень Комунального закладу освіти «Гімназія № 3» Дніпровської міської ради;

секція "Всесвітня історія”Безручко Вікторія Михайлівна, Комунальний заклад освіти «Міський юридичний ліцей» Дніпровської міської ради;

    

секція "Філософія”: Ширяєва Дарія Дмитрівна, учениця Криворізької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 71 Криворізької міської ради Дніпропетровської області;

секція "Теологія, релігієзнавство та історія релігії”: Гнідковська Катерина Геннадіївна, учениця Криворізької Центрально-Міськ гімназії Криворізької міської ради Дніпропетровської області;

секція "Соціологія”: Бебик Олександра Олександрівна, учениця Криворізької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 71 Криворізької міської ради Дніпропетровської області;

секція "Журналістика”: Щербина Дарина Володимирівна, учениця Вільногірської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 Вільногірської міської ради Дніпропетровської області;

секція "Правознавство”: Новак Дмитро Євгенович, учень Першотравенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3;

секція "Педагогіка”: Саар Катерина Олегівна, учениця Комунального закладу «Навчально-виховний комплекс «Криворізька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів із поглибленим вивченням іноземних мов – дошкільний навчальний заклад» Криворізької міської ради Дніпропетровської області;

секція "Кліматологія та метеорологія”: Дешева Дар’я Сергіївна, учениця Комунального закладу загальної середньої освіти I-III ступенів №3 Жовтоводської міської ради;

секція "Географія та ландшафтознавство": Козель Валерія Денисівна, учениця Комунального закладу загальної середньої освіти I-III ступенів №3 Жовтоводської міської ради;

секція  "Гідрологія"Бакум Антон Владиславович, учень Комунального закладу загальної середньої освіти I-III ступенів №3 Жовтоводської міської ради;

секція "Геологія, геохімія та мінералогія”: Криницька Карина Миколаївна, учениця Криворізького навчально-виховного комплексу №81" Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - ліцей" Криворізької міської ради Дніпропетровської області.

  

   Всіх переможців, призерів та учасників II (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт нагороджено дипломами. Наукові керівники конкурсантів отримали подяки КПНЗ "МАНУМ" ДОР" за підготовку переможців.


Дніпропетровське відділення Малої академії наук України

щиро вітає переможців, призерів та учасників

ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту

науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України

(наукові відділення історії, філософії та суспільствознавства. наук про Землю)

та бажає подальших успіхів на науковій ниві!