Дніпропетровське відділення Малої академії наук України


запам'ятати

 



Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України
Педагогічна преса Національна дитяча гаряча лінія
ДНУ ім. Олеся Гончара Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ Національний гірничий університет ДВНЗ ДОЛІФМП Баннер Баннер Національна гаряча лінія Яндекс цитирования

ВІТАЄМО ЮНИХ МАТЕМАТИКІВ, ФІЗИКІВ, ПРОГРАМІСТІВ, ТЕХНІКІВ ТА ЕКОНОМІСТІВ

11 лют. 2019
08-09 лютого 2019 року відбувся ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України на наукових відділеннях математики, фізики і астрономії, економіки, комп'ютерних та технічних наук

   Свої двері для слухачів Дніпропетровського відділення Малої академії наук України гостинно відкрили Дніпровський національний університет імені Олеся Гончара та Національний технічний університет "Дніпровська політехніка".
    08 лютого 2019 року конкурсанти написали контрольні роботи з базової дисципліни, а на наступний день, ознайомившись з результатами заочного оцінювання та оцінками за базовий компонент, слухачі комунального позашкільного навчального закладу "Мала академія наук учнівської молоді" Дніпропетровської обласної ради" розпочали захист науково-дослідницьких робіт.

  

    За рішенням компетентних членів журі перемогу (І місце) у ІІ (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт на відділеннях математики, фізики і астрономії, економіки комп'ютерних та технічних наук здобули:

секція "Математика": 
Сафонов Нікіта Олександрович, учень Комунального закладу освіти "Дніпропетровський обласний ліцей-інтернат фізико-математичного профілю";

секція "Математичне моделювання":
Костенко Роман Тарасович, учень Комунального закладу освіти "Дніпропетровський обласний ліцей-інтернат фізико-математичного профілю";

секція "Прикладна математика":
Постоєнко Євгеній Владиславович, учень Комунального закладу освіти "Дніпропетровський обласний ліцей-інтернат фізико-математичного профілю";

секція "Експериментальна фізика":
Уланов Віктор Сергійович, учень Комунальнного закладу освіти "Дніпровський ліцей інформаційних технологій при Дніпровському національному університеті імені Олеся Гончара" Дніпровської міської ради;

секція "Теоретична фізика":
Ковров Владислав Ігорович, учень Комунальнного закладу освіти "Дніпровський ліцей інформаційних технологій при Дніпровському національному університеті імені Олеся Гончара" Дніпровської міської ради;

секція "Астрономія і астрофізика":
Морозов Владислав Сергійович, учень Комунальнного закладу освіти "Дніпровський ліцей інформаційних технологій при Дніпровському національному університеті імені Олеся Гончара" Дніпровської міської ради;

секція "Аерофізика та космічні дослідження":
Волков Андрій Олексійович, учень Комунальнного закладу освіти "Дніпровський ліцей інформаційних технологій при Дніпровському національному університеті імені Олеся Гончара" Дніпровської міської ради;

секція "Мікроекономіка та макроекономіка":
Шпорта Данило Олексійович, учень Комунального закладу освіти "Дніпропетровський обласний ліцей-інтернат фізико-математичного профілю";

секція "Фінанси, грошовий обіг та кредит":
Медведєв Денис Васильович, учень Криворізького природничо-наукового ліцею Криворізької міської ради Дніпропетровської області;

секція "Менеджмент":
Самохатня Міліна Дмитрівна, учениця Комунального закладу освіти "Фінансово-економічний ліцей" Дніпровської міської ради;

секція "Мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми":
Новосьолова Аліна Олександрівна, учениця Комунальнного закладу освіти "Дніпровський ліцей інформаційних технологій при Дніпровському національному університеті імені Олеся Гончара" Дніпровської міської ради;

секція "Комп'ютерні системи та мережі":
Фоменко Олег Володимирович, учень Комунального закладу освіти "Дніпропетровський обласний ліцей-інтернат фізико-математичного профілю";

секція "Авіа- та ракетобудування, машинобудування і робототехніка":
Аберніхін Ілля Олександрович, учень Комунального закладу "Технічний ліцей імені Анатолія Лигуна" Кам'янської міської ради;

секція "Матеріалознавство":
Католіченко Анастасія Сергіївна, учениця Криворізького природничо-наукового ліцею Криворізької міської ради Дніпропетровської області;

секція "Науково-технічна творчість та винахідництво":
Захарова Діана Романівна, учениця Комунального закладу "Технічний ліцей імені Анатолія Лигуна" Кам'янської міської ради;

секція "Екологічно безпечні технології та ресурсозбереження":
Борисенко Єгор Олексійович, учень Криворізького природничо-наукового ліцею Криворізької міської ради Дніпропетровської області;

секція "Технологічні процеси та перспективні технології":
Шепель Катерина Дмитрівна, учениця Криворізького природничо-наукового ліцею Криворізької міської ради Дніпропетровської області.

  

Колектив Дніпропетровського відділення Малої академії наук України

вітає переможців, призерів та учасників конкурсу та

висловлює щиру вдячність

 ректору Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара
 Миколі Вікторовичу Полякову,

ректору Національного технічного університету "Дніпровська політехніка"
Геннадію Григоровичу Півняку

та науково-педагогічним працівникам цих вищих навчальних закладів
за допомогу в організації та проведенні заходу!