Дніпропетровське відділення Малої академії наук України


запам'ятати

 


Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України
Педагогічна преса Національна дитяча гаряча лінія
ДНУ ім. Олеся Гончара Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ Національний гірничий університет ДВНЗ Баннер Баннер Національна гаряча лінія Яндекс цитирования

ОБЛАСНИЙ КОНКУРС "НА КРИЛАХ ЄДНОСТІ" У НОМІНАЦІЇ "ІСТОРІЯ" ЗНАЙШОВ СВОЇХ ПЕРЕМОЖЦІВ

8 квіт. 2019
06 квітня 2019 року відбувся очний етап обласного конкурсу науково-дослідницьких та творчих робіт для учнівської молоді "На крилах єдності".

  

   Вже третій рік поспіль Дніпропетровське відділення Малої академії наук України проводить обласний конкурс науково-дослідницьких та творчих робіт для учнівської молоді "На крилах єдності".

  

   Метою проведення Конкурсу є вивчення та порівняння історії, навколишнього середовища, культури, мистецтва та традицій у розрізі Україна – країни Європейського Союзу, розширення знань у галузі європейської інтеграції, формування умінь і навичок науково-дослідницької та пошукової діяльності учнівської молоді.

   Цьогоріч об'єктами для дослідження стали такі країни, як Німеччина та Франція.

  

   У номінації "Історія" взяли участь 11 талановитих юнаків та дівчат, які представили свої роботи під час публічного захисту на базі комунального позашкільного навчального закладу "Мала академія наук учнівської молоді" Дніпропетровської обласної ради" за двома напрямами: науково-дослідницька та творча робота.

  

   Оцінювало конкурсні роботи висококваліфіковане журі:

голова журі: кандидат історичних наук, доцент кафедри історії України Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара, КАЮК Світлана Миколаївна;

члени журі: кандидат історичних наук, доцент кафедри всесвітньої історії Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара КАКОВКІНА Ольга Миколаївна;

кандидат історичних наук, професор БОБИЛЄВА Світлана Йосипівна.

   За результатами захисту журі визначило переможців та призерів:

Науково-дослідницька робота

  

І МІСЦЕ

Волкова Ангеліна Олександрівна,

учениця Комунального закладу освіти "Навчально-виховний комплекс № 33" "Маріїнська багатопрофільна гімназія – загальноосвітній навчальний заклад І ступеня" Дніпровської міської ради

  

ІІ МІСЦЕ

Нестеренко Ілля Дмитрович,

студент Державного навчального закладу "Криворізький центр професійної освіти металургії та машинобудування"

  

ІІІ МІСЦЕ

Шмалько Дмитро Юрійович,

учень Томаківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 Томаківської селищної ради

Творча робота

  

І МІСЦЕ

Петровська Оксана Дмитрівна,

учениця Комунального закладу освіти Солонянське Навчально-виховне об’єднання
"Солонянська середня загальноосвітня школа № 1 І-ІІІ ступенів – Центр позашкільної освіти" (опорний заклад) Солонянської селищної ради

  

ІІ МІСЦЕ

Дубовий Максим Сергійович,

студент Державного професійно-технічного навчального закладу "Криворізький професійний
гірничо-електромеханічний ліцей"

  

     Дніпропетровське відділення Малої академії наук України
вітає переможців та бажа
є всім й надалі з високим творчим натхненням і наснагою примножувати наукові здобутки та впевнено крокувати до нових перемог!