Дніпропетровське відділення Малої академії наук України


запам'ятати

 



Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України
Педагогічна преса Національна дитяча гаряча лінія
ДНУ ім. Олеся Гончара Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ Національний гірничий університет ДВНЗ ДОЛІФМП Баннер Баннер Національна гаряча лінія Яндекс цитирования

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ТА ПРИЗЕРІВ ІІІ ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ-ЗАХИСТУ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЦЬКИХ РОБІТ УЧНІВ-ЧЛЕНІВ МАН УКРАЇНИ У 2019 РОЦІ

7 трав. 2019
02-07 травня 2019 року у м. Київ проходив фінальний етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України.

  Дніпропетровське відділення Малої академії наук України представляли 60 учасників, переможців ІІ (обласного) етапу конкурсу-захисту.

  03 травня у Центрі культури та мистецтв Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» відбулося урочисте відкриття заходу за участі Президента Малої академії наук України, академіка Національної академії наук України Станіслава Довгого.

    

   04 травня в Інституті міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка учасники писали контрольні роботи. В цей же день педагогам було запропоновано відвідати освітні заходи «Інновації в освітньому просторі МАН», а всім охочим – майстер-класи від ВГО «Асоціація випускників МАН».

  

  05 травня був найвідповідальніший і найголовніший день – день захистів науково-дослідницьких робіт учнів. Авторитетне журі оцінювало:т вибір теми і методів дослідження, ступінь самостійності й особистий внесок автора в роботу, чіткість і логічність, послідовність і грамотність викладення матеріалу, кваліфіковане ведення дискусії, культуру мовлення, вільне володіння матеріалом.

  Гідно пройшовши складні випробування, делегація Дніпропетровського відділення Малої академії наук України здобула 40 перемог, а саме: п’ять золотих, п’ятнадцять срібних та двадцять бронзових медалей.

  

   Кращими серед кращих у своїх секціях стали:

   ДЕШЕВА Дар’я Сергіївна, учениця 11 класу комунального закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 3 Жовтоводської міської ради з темою роботи «Дослідження просторово-часового розподілу суховіїв та їх метеорологічних характеристик в межах Дніпропетровської області». Науковий керівник: Башлик Ганна Миколаївна.

  

  БАКУМ Антон Владиславович, учень 11 класу комунального закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 3 Жовтоводської міської ради з темою роботи «Оцінка гідроекологічних змін території в зоні впливу хвостосховища радіоактивних відходів». Наукові керівники: Загриценко Аліна Миколаївна та Башлик Ганна Миколаївна.

  

  АБЕРНІХІН Ілля Олександрович, учень 11 класу комунального закладу «Технічний ліцей імені Анатолія Лигуна» Кам’янської міської ради з темою роботи «Обгрунтування параметрів бобінної підйомної машини з рівноміцним гумотросовим канатом». Наукові керівники: Будіна Наталя Василівна та Жупієв Олександр Леонідович.

  

  УЛАНОВ Віктор Сергійович, учень 9 класу комунального закладу освіти «Дніпровський ліцей інформаційних технологій при Дніпровському національному університеті імені Олеся Гончара» з темою роботи «Дослідження складної поведінки динамічної системи зв’язаних тіл». Науковий керівник: Орлянський Олег Юрійович.

  

  КОСТЕНКО Роман Тарасович, учень 10 класу комунального закладу освіти «Дніпропетровський обласний ліцей-інтернат фізико-математичного профілю» з темою роботи «Узагальнення деяких теорем з геометрії для еліпсу». Науковий керівник: Поляков Олег Володимирович.

  Адміністрація та колектив Дніпропетровського відділення Малої академії наук України щиро вітає переможців. Бажаємо завзяття та наснаги у підкоренні нових вершин у науці задля добробуту нашої Батьківщини.