Дніпропетровське відділення Малої академії наук України


запам'ятати

 


Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського "ХАІ" Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України
Педагогічна преса Національна дитяча гаряча лінія
ДНУ ім. Олеся Гончара Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ Національний гірничий університет ДВНЗ Баннер Баннер Національна гаряча лінія Яндекс цитирования

І місце

Переможці Дніпропетровської області
у ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту
науково-дослідницьких робіт учнів – членів
Малої академії наук України

 

ПЕРЕМОЖЕЦЬ
НАУКОВИЙ КЕРІВНИК

фото БУЛАНОВА
Ангеліна
Вадимівна,

переможець у секції історичне краєзнавство відділення історії

 БОІН
Антоніна Анатоліївна,

вчитель історії та суспільних дисциплін, вчитель-методист СЗШ № 30
м. Дніпродзержинська

Photo ДЗЮБА
Влад
Володимирович,

переможець у секції технології програмування
відділення комп’ютерних наук

МОТУРНАК
Євген
Володимирович,

завідуючий комютерної лабораторії НВК - ліцею № 100
м. Дніпропетровська

НІКОЛАЄВ
Тарас
Геннадійович,

старший викладач кафедри економічної кібернетики ДНУ
 ім. Олеся Гончара
м. Дніпропетровська

Комаров Єгор Олегович КОМАРОВ
Єгор
Олегович,

переможець у секції
експериментальної фізики відділення фізики та астрономії

КОСТЕНКО
Юрій
Анатолійович,

вчитель фізики, спеціаліст вищої категорії Дніпропетровського обласного ліцею інтернату фізико-математичного профілю

ГОМІЛКО
Ігор
Володимирович,

викладач  ДНУ
ім. Олеся Гончара

ivanova-1 ІВАНОВА
Кіра
Ігорівна,

переможець у секції математичного моделювання відділення математики

ПОЛЯКОВ_СЕЛИВАНОВ_ИВАНОВА_МИНАЕВ

ПОЛЯКОВ
Олег
Володимирович,

кандидат фізико-математичних наук,
доцент ДНУ ім. Олеся Гончара, директор Дніпропетровського обласного ліцею-інтернату фізико-математичного профілю

selivanov СЕЛІВАНОВ
Андрій
Андрійович,

переможець у секції прикладної математики відділення математики

Дяченко Дмитро Геннадійович ДЯЧЕНКО
Дмитро
Геннадійович,

переможець у секції історії України відділення історії

ГАРНИК
Ніна
Андріївна,

вчитель суспільствознавчих дисциплін, вчитель-методист
Технічного ліцею
м. Дніпродзержинськ

Настай Дар'я Андріївна НАСТАЙ
Дар’я
Андріївна,

переможець у секції психології відділення хімії та біології

ЗЮЗЬ
Вікторія
Валеріївна,

практичний психолог Дніпропетровського обласного медичного ліцею-інтернату «Дніпро»

 ЦЕГЕЛЬСЬКА
Руслана
Михайлівна,

переможець у секції іспанської мови відділення мовознавства

АНЄЧКІНА
Ольга
Іванівна,

вчитель іспанської мови Криворізької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів із поглибленим вивченням іноземних мов № 71