Дніпропетровське відділення Малої академії наук України


запам'ятати

 


Фестиваль інновацій
Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського "ХАІ"

Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України
Педагогічна преса Національна дитяча гаряча лінія
ДНУ ім. Олеся Гончара Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ Національний гірничий університет ДВНЗ Баннер Баннер Національна гаряча лінія Яндекс цитирования

І місце

Переможці Дніпропетровської області
у ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту
науково-дослідницьких робіт учнів – членів
Малої академії наук України

 

 

ПЕРЕМОЖЕЦЬ

 

НАУКОВИЙ КЕРІВНИК

 

ГЕРАЩЕНКО

Катерина
Сергіївна,

переможець у секції математика 
відділення математики

ПОЛЯКОВ
Олег
Володимирович,

кандидат фізико-математичних наук, доцент
ДНУ імені 
Олеся Гончара, директор Дніпропетровського обласного ліцею-інтернату фізико-математичного профілю

Поляков

 

ОЗЕРНИЙ
Данііл

Дмитрович,
переможець у секції педагогіка
відділення філософії та суспільствознавства

НІКОЛЕНКО

Людмила

Миколаївна,

кандидат педагогічних наук, доцент кафедри
педагогіки та спеціальної освіти
ДНУ імені 
Олеся Гончара

 

 

СЄРОСТАНОВА

Ольга

Анатоліївна,

вчитель англійської мови КЗ "Спеціалізована школа
з поглибленим вивченням іноземних мов І ступеня –
колегіум № 16" Кам’янської міської ради

 

ТУЛЯНЦЕВА
Аліса

Дмитрівна,
переможець у секції філософія
відділення філософії та суспільствознавства

ГРОДІКОВА

Олена

Володимирівна,

вчитель етики

Криворізької спеціалізованої школи
І-ІІІ ступенів № 71 Криворізької міської ради

 

ЛОЗИЦЬКИЙ

Владислав

Олександрович,

вчитель історії

Криворізької спеціалізованої школи
І-ІІІ ступенів № 71 Криворізької міської ради

ФЕДОРОВ
Даниїл

Олександрович,
переможець у секції інформаційно-телекомунікаційні системи та технології відділення технічних наук

ШВЕД

Сергій

Віталійович,

кандидат технічних наук, доцент Криворізького металургійного інституту Національної металургійної академії України

СМОЛЯНЧУК

Інна

Володимирівна,

вчитель фізики
Криворізького природничо-наукового ліцею Криворізької міської ради

 

ОСТАПЧУК
Богдан

Андрійович,
переможець у секції психологія
відділення хімії та біології

РУДЕНКО

Вікторія

Миколаївна,

 психолог КЗО "Навчально-виховний комплекс № 59 "Загальноосвітній навчальний заклад – дошкільний навчальний заклад" Дніпровської міської ради

ЛИННИК
Ольга

Андріївна,
переможець у секції літературна творчість відділення літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства

ТИМЧЕНКО

Світлана

В'ячеславівна,

вчитель зарубіжної літератури

КЗО "Гімназія № 3" Дніпровської міської ради