Дніпропетровське відділення Малої академії наук України


запам'ятати

 






Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України
Педагогічна преса Національна дитяча гаряча лінія
ДНУ ім. Олеся Гончара Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ Національний гірничий університет ДВНЗ Баннер Баннер Національна гаряча лінія Яндекс цитирования

ІІ місце

Переможці Дніпропетровської області
у ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту

науково-дослідницьких робіт учнів – членів

Малої Академії Наук України

 

 

ПЕРЕМОЖЕЦЬ

 

НАУКОВИЙ КЕРІВНИК

Бронніков

БРОННІКОВ

Георгій
Олегович,

переможець у секції безпека інформаційних та телекомунікаційних систем відділення комп’ютерних наук

ЄГОРОВА
Марина
Едуардівна,

вчитель інформатики Криворізького гуманітарно-технічного ліцею
ІІ-ІІІ ступенів
№ 129

 

Єгорова

 

Власов Ілля Сергійович

ВЛАСОВ
Ілля
Сергійович,

переможець у секції хімія відділення хімії та біології

НЕСТЕРОВА
Олена
Юріївна,

доцент кафедри хімічної технології високомолекулярних сполук хімічного факультету
ДНУ імені
Олеся Гончара

 

Нестерова

 

МІНАЄВА
Олена
Євгеніївна,

керівник хімічного гуртка КПНЗ «Станція юних техніків»,
вчитель хімії Дніпропетровського обласного медичного ліцею-інтернату «Дніпро»

Мінаєва Олена Євгеніївна

 

Гуріна Карина Юріївна

ГУРІНА
Карина
Юріївна,

переможець у секції англійська мова відділення мовознавства

ТАРНЕВА
Олена
Едуардівна,

вчитель англійської мови Криворізької загальноосвітньої спеціалізованої школи
І-ІІІ ступенів № 4
з поглибленим вивченням

іноземних мов

 

Тарнева

 

ЯНЦЕВА
Надія

В’ячеславівна,
вчитель англійської мови Криворізької загальноосвітньої спеціалізованої школи
І-ІІІ ступенів № 4
з поглибленим вивченням іноземних мов

Янцева Надія В'ячеславівна

Звоник Богдан Владиславович

ЗВОНИК
Богдан

Владиславович,
переможець у секції
літературна творчість
відділення літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства

ГУБА
Раїса
Григорівна,

вчитель української мови та літератури
Комунального закладу освіти ліцей природничо-наукового навчання
м. Жовті Води

Губа Раїса Григорівна 

 

КЛІМКІНА
Марія
Вікторівна,

переможець у секції німецька мова відділення мовознавства

 

НІКОЛАЄВА
Вікторія

Володимирівна,
вчитель німецької мови  Криворізької спеціалізованої загальноосвітньої школи
І-ІІІ ступенів № 20
з поглибленим вивченням німецької мови

Ніколаєва

Корепанова Юлія Олегівна

КОРЕПАНОВА
Юлія
Олегівна,

переможець у секції валеологія відділення хімії та біології

НЕХАНЕВИЧ
Олег
Борисович,

кандидат медичних наук, доцент, завідувач кафедри фізичної реабілітації, спортивної медицини та валеології ДЗ «Дніпропетровська медична академія МОЗ України»

Неханевич Олег Борисович

Никоненко Анастасія Ярославівна

НИКОНЕНКО
Анастасія

Ярославівна,
переможець у секції
зоологія, ботаніка відділення хімії та біології

МОТУРНАК
Євген

Володимирович,
завідуючий комп’ютерною лабораторією НВК –
ліцею № 100»

 

Мотурнак

НІКОЛАЄВ
Тарас

Геннадійович,
старший викладач кафедри економічної кібернетики ДНУ імені Олеся Гончара

Ніколаєв

Олевський Олександр Вікторович

ОЛЕВСЬКИЙ

Олександр

Вікторович, 
переможець у секції експериментальна фізика відділення фізики і астрономії

СИДОРЕНКОВ
Євген
Єгорович,

вчитель фізики Комунального закладу освіти «Середня загальноосвітня школа
№ 19»

Сидоренков Євген Єгорович

Сотничек Михайло Миколайович

СОТНИЧЕК
Михайло

Миколайович, 
переможець у секції
інформаційні системи, бази даних та системи штучного інтелекту відділення комп’ютерних наук

ОЛІНОВИЧ
Юлія
Миколаївна,

вчитель інформатики Комунального закладу освіти «Дніпропетровський ліцей інформаційних технологій при ДНУ імені Олеся Гончара»

 Шуляк Богдан Сергійович

ШУЛЯК
Богдан
Сергійович,

переможець у секції
педагогіка відділення філософії та суспільствознавства

НІКОЛЕНКО
Людмила

Миколаївна,
кандидат педагогічних наук, доцент кафедри педагогіки та корекційної освіти ДНУ імені
Олеся Гончара

 

Ніколенко Людмила Миколаївна