Дніпропетровське відділення Малої академії наук України


запам'ятати

 




Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського "ХАІ"

Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України
Педагогічна преса Національна дитяча гаряча лінія
ДНУ ім. Олеся Гончара Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ Національний гірничий університет ДВНЗ Баннер Баннер Національна гаряча лінія Яндекс цитирования

ІІ місце

Переможці Дніпропетровської області
у ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту

науково-дослідницьких робіт учнів – членів

Малої Академії Наук України

 

 

ПЕРЕМОЖЕЦЬ

 

НАУКОВИЙ КЕРІВНИК

ОЗЕРНИЙ

Данііл
Дмитрович,

переможець у секції педагогіка
відділення філософії та суспільствознавства

 

НІКОЛЕНКО
Людмила

Миколаївна

кандидат педагогічних наук, доцент кафедри педагогіки та корекційної освіти
ДНУ імені Олеся 
Гончара

 

 

СЄРОСТАНОВА

Ольга

Анатоліївна,

вчитель англійської мови комунального закладу «Спеціалізована школа з поглибленим вивченням іноземних мов І ступеня – колегіум № 16»
Кам’янської міської ради

 

 

Ніколенко Людмила Миколаївна

 

 

ВОРОТИНЦЕВА
Марія
Євгенівна,

переможець у секції математика відділення математики

МІНАЄВ
Павло

Євгенійович,
студент IV курсу факультету фізики, електроніки та комп’ютерних систем ДНУ імені Олеся Гончара

 

 

 

ВЕЛИЧКО
Ірина
Євгенівна, 

переможець у секції експериментальна фізика відділення фізики та астрономії

ОРЛЯНСЬКИЙ
Олег
Юрійович,

кандидат фізико-математичних наук, доцент кафедри теоретичної фізики ДНУ імені Олеся Гончара

 

 

 

 

 

 

ПЛЕСКАЧ
Михайло

Тарасович, 
переможець у секції
астрономія та астрофізика 
відділення
фізики та астрономії

ЗДЕЩИЦ
Валерій
Максимович,

доктор технічних наук, професор кафедри фізики та методики її навчання Криворізького державного педагогічного університету

 

 

ГОНЧАР
Володимир
Васильович,

переможець у секції історичне краєзнавство відділення історії

 

СТЕЛЬМАХ
Людимила

Іванівна,
вчитель історії та правознавства Томаківської загальноосвітньої школи I-III ступенів № 2 Томаківської районної ради Дніпропетровської області

 

ШЕПЕЛЬ
Катерина

Дмитрівна,
переможець у секції 
електроніка та приладобудування відділення технічних наук

ШВЕД
Сергій

Віталійович,

кандидат технічних наук, доцент Криворізького металургійного інституту Національної металургійної академії України

 

 

ЛЯСОВ
Ігор

Григорович,

вчитель фізики Криворізького природничо-наукового
ліцею Криворізької міської ради
Дніпропетровської області

 

Мотурнак

 

 

 

 

ТОЛСТІКОВ

Владислав

Вікторович, 
переможець у секції безпека інформаційних та телекомунікаційних систем відділення комп'ютерних наук

 

ЄГОРОВА
Марина
Едуардівна,

вчитель інформатики Криворізького гуманітарно-технічного ліцею ІІ-ІІІ ступенів № 129 Криворізької міської ради Дніпропетровської області

 

 

МЕРЗЛИКІН

Павло
Володимирович,

кандидат фізико-математичних наук, доцент
кафедри інформатики та прикладної
математики Криворізького державного
педагогічного університету

 

Сидоренков Євген Єгорович