Дніпропетровське відділення Малої академії наук України


запам'ятати

 

ІІ місце

Переможці Дніпропетровської області
у ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту

науково-дослідницьких робіт учнів – членів

Малої академії наук України

 

 

ПЕРЕМОЖЕЦЬ

 

НАУКОВИЙ КЕРІВНИК

ДЕРЕЦЬ
Ганна
Олександрівна,

переможець у секції математичне моделювання відділення математики

ДЕРЕЦЬ
Євгенія
Вікторівна,

кандидат фізико-математичних наук, доцент кафедри вищої математики Дніпровського державного технічного університету

 

 

 

УЛАНОВ
Віктор
Сергійович, 

переможець у секції експериментальна фізика відділення фізики та астрономії

ОРЛЯНСЬКИЙ
Олег
Юрійович,

кандидат фізико-математичних наук,
доцент кафедри теоретичної фізики
ДНУ імені Олеся Гончара

 

 

 

 

МОРОЗОВ
Владислав

Сергійович, 
переможець у секції аерофізика та космічні дослідження відділення
фізики та астрономії

ОРЛЯНСЬКИЙ
Олег
Юрійович,

кандидат фізико-математичних наук, 
доцент кафедри теоретичної фізики 
ДНУ імені Олеся Гончара

 

 

ДЕМЧЕНКО
Кирило
Дмитрович,

переможець у секції історичне краєзнавство відділення історії

 

КАЮК
Світлана

Миколаївна,
кандидат історичних наук,
доцент кафедри
 історії України
ДНУ 
імені Олеся Гончара

 

ТКАЧЕНКО

Алла

Володимирівна,

вчитель історії
КЗО «Дніпровський ліцей інформаційних
технологій при ДНУ імені Олеся Гончара»
Дніпровської міської ради

 

 

МАМЕДОВА
Земфіра

Вугарівна,
переможець у секції 
географія та ландшафтознавство
відділення наук про Землю

БАШЛИК
Ганна

Миколаївна,

вчитель географії
Комунального закладу загальної середньої освіти
I-III ступенів № 3 Жовтоводської міської ради

 

ТРИКОЦЬКА
Єлизавета

Сергіївна,
переможець у секції геологія геохімія та мінералогія відділення наук про Землю

ХАРИТОНОВ
Віталій

Миколайович,

кандидат геологічних наук, доцент кафедри геології та прикладної мінералогії ДВНЗ "Криворізький національний університет"

 

 

РУЗАНОВА
Ольга

Петрівна,

вчитель географії, заступник директора з

навчально-виховної роботи
Криворізької загальноосвітньої школи
І-ІІІ ступенів № 8 Криворізької міської ради
 

 

ДЕШЕВА
Дар'я

Сергіївна,
переможець у секції кліматологія та метеорологія відділення наук про Землю

БАШЛИК
Ганна

Миколаївна,

вчитель географії
Комунального закладу загальної середньої освіти
I-III ступенів № 3 Жовтоводської міської ради

 

ПАНАСЕНКО

Максим

Віталійович, 
переможець у секції гідрологія відділення наук про Землю

БАШЛИК

Ганна

Миколаївна,

вчитель географії
Комунального закладу загальної середньої освіти 
I-III ступенів № 3 Жовтоводської міської ради

 

 

РУДАКОВ

Дмитро
Вікторович,

доктор технічних наук, професор, завідувач кафедри гідрогеології та інженерної геології Національного технічного університету "Дніпровська політехніка"


 

 

 

ПАРШИН

Олександр

Юрійович, 
переможець у секції фінанси, грошовий обіг і кредит відділення економіки

БЕСЧАСТНА

Дар'я
Олександрівна,

вчитель економіки КЗО "Дніпровський
ліцей інформаційних 
технологій при ДНУ
імені Олеся Гончара" Дніпровської міської ради,

старший викладач кафедри статистики, обліку та економічної інформатики ДНУ імені Олеся Гончара

 

ЯКИМЕНКО

Наталія
Михайлівна,

вчитель математики КЗО "Дніпровський ліцей інформаційних технологій при ДНУ
і
мені Олеся Гончара" Дніпровської міської ради  

 

 

 

ПЕТРИНА

Володимир

Максимович, 
переможець у секції
інформаційні системи, бази даних 
та системи штучного інтелекту відділення комп'ютерних наук

ЄГОРОВА
Марина
Едуардівна,

вчитель інформатики Криворізького
навчально-виховного комплексу № 129 "
Гімназія-ліцей академічного спрямування" Криворізької міської ради

 

МЕРЗЛИКІН

Павло
Володимирович,

кандидат фізико-математичних наук, доцент
кафедри інформатики та прикладної
математики Криворізького державного
педагогічного університету

Сидоренков Євген Єгорович

 

ЖУКОВ

Михайло

Олександрович, 
переможець у секції безпека інформаційних та телекомунікаційних систем відділення комп'ютерних наук

ТОМІЛІН
Денис
Едуардович,

вчитель інформатики
Криворізької 
гімназії № 95
Криворізької міської ради

 

 

МЕРЗЛИКІН

Павло
Володимирович,

кандидат фізико-математичних наук, доцент
кафедри інформатики та прикладної
математики Криворізького державного
педагогічного університету

 

ПЛЕШИВЦЕВА

Ірина

Олексіївна, 
переможець у секції мистецтвознавство відділення літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства

ЗАЯРНА

Антоніна
Василівна,

вчитель світової художньої культури

Криворізької гімназії № 95
Криворізької міської ради

РАТУШНИЙ

Денис

Миколайович, 
переможець у секції зарубіжна література відділення літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства

НОВОХАТНА

Дарія
Анатоліївна,

вчитель світової літератури,
директор КЗО "Фінансово-економічний ліцей" Дніпровської міської ради