Дніпропетровське відділення Малої академії наук України


запам'ятати

 

Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського "ХАІ"

Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України
Педагогічна преса Національна дитяча гаряча лінія
ДНУ ім. Олеся Гончара Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ Національний гірничий університет ДВНЗ Баннер Баннер Національна гаряча лінія Яндекс цитирования

ІІІ місце

 

Переможці Дніпропетровської області
у ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту
науково-дослідницьких робіт учнів – членів
Малої академії наук України

 

Переможець
Науковий керівник

 ЛІСАКОВА
Катерина
Андріївна,

переможець у секції науково-технічної творчості та винахідництва відділення технічних наук

ШВЕД
Сергій
Віталійович
,
кандидат технічних наук, доцент Криворізького металургійного інституту ДВНЗ «Криворізький національний університет»

ЛЯСОВ
Ігор
Григорович,

вчитель-методист Криворізького природничо-наукового ліцею

Баранова Ксенія Миколаївна БАРАНОВА
Ксенія
Миколаївна,

переможець у секції екологічно безпечних технологій та ресурсозбереження
відділення технічних наук

 ШВЕД
Сергій
Віталійович
,
кандидат технічних наук, доцент Криворізького металургійного інституту ДВНЗ «Криворізький національний університет»

 ЛЯСОВ
Ігор
Григорович,

вчитель-методист Криворізького природничо-наукового ліцею

 КОВАЛЬ
Наталія
Миколаївна,

вчитель математики Криворізького природничо-наукового ліцею

Бай Ярослав БАЙ
Ярослав
Володимирович,

переможець у секції
аерофізики та космічних досліджень відділення фізики і астрономії

Козлова Т КОЗЛОВА
Тетяна
Іванівна,

вчитель фізики, вчитель вищої категорії Ліцею інформаційних технологій при ДНУ
ім. Олеся Гончара

ДМИТРИЕВ ДМИТРІЄВ
Микита
Сергійович,

переможець у секції теоретичної фізики
відділення фізики і астрономії

http://www.lit.dp.ua/teacher/grigorev.jpg ГРИГОР’ЄВ
Сергій
Борисович,

кандидат фізико-математичних наук, доцент ДНУ ім. Олеся Гончара, директор ліцею інформаційних технологій при ДНУ
ім. Олеся Гончара

 БАРАБАШ
Діна
Віталіївна,

переможець у секції філософії відділення філософії та суспільствознавства

 БАРАБАШ
Наталя
Олександрівна,

кандидат історичних наук, доцент Національного університету «Одеська юридична академія» Криворізький факультет

 МИХАЛЬЧУК
Сергій
Анатолійович,

вчитель історії Криворізького Центрально-Міського ліцею

IMG_6532 БОРДУНОВА
Єлизавета
Олегівна,

переможець у секції української літератури
відділення літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства

 ЖУРБА
Світлана
Степанівна,

кандидат філологічних наук, доцент Криворізького національного університету

 ЯІЦЬКА
Дар
я
Максимівна,

переможець у секції мистецтвознавства
відділення літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства

http://urlicey.dp.ua/uploads/image/Foto_prepodow/burlakova.jpg БУРЛАКОВА
Інна
Олексіївна,

вчитель-методист, учитель української літератури Дніпропетровського юридичного ліцею

Загородній Дмитро Олегович ЗАГОРОДНІЙ
Дмитро
Олегович
,
переможець у секції загальної біології
відділення хімії та біології

БРИГАДИРЕНКО
Віктор
Васильович,

доцент кафедри зоології та екології  ДНУ ім. Олеся Гончара

Бронніков Георгій Олегович БРОННІКОВ
Георгій
Олегович,

переможець у секції безпека інформаційних та телекомунікаційних систем відділення комп’ютерних наук

ЄГОРОВА
Марина Едуардівна,

вчитель інформатики Криворізького гуманітарно-технічного ліцею ІІ-ІІІ ступенів № 12
 м. Кривий Ріг

Власов Ілля Сергійович ВЛАСОВ
Ілля
Сергійович,

переможець у секції хімія відділення хімії та біології

НЕСТЕРОВА
Олена
Юріївна,

доцент кафедри хімії та хімічної технології високомолекулярних сполук хімічного факультету ДНУ
ім. Олеся Гончара

МІНАЄВА
Олена
Євгеніївна,

вчитель хімії Дніпропетровського обласного медичного ліцею-інтернату «Дніпро»

 ГАРІМАДОВ
Амір
Оташхонович,

переможець у секції охорони довкілля та раціонального природокористування
відділення екології та аграрних наук

КУЛІШОВА
Алла
Анатоліївна, 

вчитель біології
СЗШ № 126
м. Кривий Ріг

Гасанов Али_5944_1 ГАСАНОВ
Алі
Махірович,

переможець у секції мікроекономіки та макроекономіки
відділення економіки

ВАРИЧ
Юрій
Михайлович, 

вчитель економіки Дніпропетровського обласного ліцею-інтернату фізико-математичного профілю

фото учасника КЛІМКІНА
Марія
Вікторівна,

переможець у секції німецької мови
відділення мовознавства

ніколаєва(2)НІКОЛАЄВА
Вікторія
Володимирівна, 

вчитель німецької мови та літератури Криворізької загальноосвітньої  школи І-ІІІ ступенів
№ 20 з поглибленим вивченням німецької мови

 КОЛБАСІН
Павло
Олександрович,

переможець у секції медицини
відділення хімії та біології

СЕМЕНКО
Надія
Іванівна, 

вчитель біології Криворізького гуманітарно-технічного ліцею ІІ-ІІІ ступенів № 129

НЕТРЕБКО
Тамара
Андріївна,

лікар-генетик ОКУ «МЦМГ і ПД»
м. Кривий Ріг

Коломієць Юлія Вячеславівна КОЛОМІЄЦЬ
Юлія
Вячеславівна,

переможець у секції правознавства
відділення філософії та суспільствознавства

ДИКСА
Людмила
Олександрівна, 

вчитель історії та правознавства, вчитель-методист Павлоградської
загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6

Ройко Мілена Володимирівна РОЙКО
Мілена
Володимирівна,

переможець у секції селекції та генетики
відділення екології та аграрних наук

света2БУРКО
Світлана
Миколаївна, 

вчитель-методист, керівник гуртка «Юні овочевники» Жовтневої станції юних натуралістів
м. Кривий Ріг

ЯКОВЕНКО
Зоя
Михайлівна, 

вчитель біології Криворізького обласного ліцею-інтернату для сільської молоді

Савицька Євгенія Олександрівна САВИЦЬКА
Євгенія
Олександрівна,

переможець у секції біології людини
відділення хімії та біології

ТВЕРДОХЛІБ
Ігор
Володимирович, 

доктор медичних наук, професор, завідувач кафедри гістології Державної медичної академії МОЗ України

Сидоренко Ярослава Сергіївна СИДОРЕНКО
Ярослава
Сергіївна,

переможець у секції електроніки та приладобудування

ГЛУБЕНОК
Світлана
Валентинівна, 

вчитель фізики, вчитель-методист Криворізького Жовтневого ліцею

ponomaryov_1ПОНОМАРЬОВ
Олександр
Миколайович, 

викладач кафедри двигунобудування ДНУ ім. Олеся Гончара

 ФІЛАТОВА
Валерія
Олександрівна,

переможець у секції журналістики
відділення філософії та суспільствознавства

МОРОЗ
Валентина
Яківна, 

кандидат філологічних наук, доцент Державної медичної академії МОЗ України

IMAG0553 ХОРУНЖА
Ганна
Олексіївна,

переможець у секції російської мови
відділення мовознавства

ТимченкоС_0236ТИМЧЕНКО
Світлана
В’ячеславівна, 

вчитель російської мови
та літератури Гімназії № 3
 м. Дніпропетровськ

Шпрінгер Олексій Сергійович ШПРІНГЕР
Олексій
Сергійович,

переможець у секції геології, геохімії та мінералогії
відділення наук про Землю

 КРИКУНОВА
Вікторія
Миколаївна,

вчитель СЗШ № 112
 м. Дніпропетровськ

12 СЕРГА
Роман
Олегович,

переможець у секції фінанси, грошовий обіг і кредит

 МОТУРНАК
Євген
Володимирович,

завідуючий комютерної лабораторії НВК - ліцею № 100
м. Дніпропетровська

 НІКОЛАЄВ
Тарас
Геннадійович,

старший викладач кафедри економічної кібернетики ДНУ
 ім. Олеся Гончара
м. Дніпропетровська