Дніпропетровське відділення Малої академії наук України


запам'ятати

 


Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського "ХАІ" Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України
Педагогічна преса Національна дитяча гаряча лінія
ДНУ ім. Олеся Гончара Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ Національний гірничий університет ДВНЗ Баннер Баннер Національна гаряча лінія Яндекс цитирования

ІІІ місце

Переможці Дніпропетровської області
у ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту

науково-дослідницьких робіт учнів – членів

Малої Академії Наук України

 

 

ПЕРЕМОЖЕЦЬ

 

НАУКОВИЙ КЕРІВНИК

 

 

 

 

 

 


 

РАШЕВСЬКА
Анастасія
Миколаївна, 

переможець у секції педагогіка

відділення філософії та суспільствознавства,

у секції астрономія та астрофізика
відділення фізики і астрономії

СЕМЕРІКОВ
Сергій

Олексійович,
доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри фундаментальних і соціально-гуманітарних дисциплін ДВНЗ "Криворізький національний університет" 

ТРОЦЕНКО
Світлана
Василівна,

вчитель української мови та літератури Криворізького Жовтневого ліцею Криворізької міської ради Дніпропетровської області

МАЛЬЧЕНКО
Світлана

Леонідівна
кандидат фізико-математичних наук, доцент кафедри фізики та методики її навчання ДВНЗ "Криворізький національний університет" 

 

 

ГЛУБЕНОК
Світлана
Валентинівна,

вчитель фізики  та астрономії Криворізького Жовтневого ліцею Криворізької міської ради Дніпропетровської області 

 

 

НАЛИВАЙКО
Ігор
Олегович, 

переможець у секції правознавство
відділення філософії та суспільствознавства

РОМАНЮТЕНКО
Ірина
Юріївна,

заступник директора з навчально-виховної роботи, вчитель історії та правознавства Гімназії № 11

ШУНІНА
Марина
Сергіївна, 

переможець у секції археологія
відділення історії

МЕЛЬНИК
Людмила
Федорівна,

керівник Археологічного музею МПДЮТ "Горицвіт"

м. Кривий Ріг

 

 

УМАНЕЦЬ
Микола
Миколайович, 

переможець у секції історичне краєзнавство
відділення історії

БАРАБАШ
Наталя
Олександрівна,

кандидат історичних наук, доцент Криворізького факультету НУ "Одеська юридична академія" 

 

 

БАБЕНКО
Юлія
Леонідівна,

вчитель історії Криворізької гімназії № 95 Криворізької міської ради Дніпропетровської області

 

 

 

ГРИНЕНКО
Олена
Олегівна,

переможець у секції
Internet-технології та WEB дизайн відділення комп'ютерних наук

ОЛІНОВИЧ
Юлія
Миколаївна,

вчитель математики Комунального закладу освіти "Дніпропетровський ліцей інформаційних технологій при ДНУ імені Олеся Гончара"  Дніпропетровської міської ради

 

 

 

СОТНІЧЕНКО
Олена

Віталіївна,

вчитель математики Комунального закладу освіти "Дніпропетровський ліцей інформаційних технологій при ДНУ імені Олеся Гончара"  Дніпропетровської міської ради

 

 

 

 

 

ХОРОШ
Єлизавета
Олександрівна

переможець у секції технології програмування
відділення комп’ютерних наук

ОЛІНОВИЧ
Юлія

Миколаївна,
вчитель математики Комунального закладу освіти "Дніпропетровський ліцей інформаційних технологій при ДНУ імені Олеся Гончара"  Дніпропетровської міської ради

 

 

 

СОТНІЧЕНКО
Олена

Віталіївна,

вчитель математики Комунального закладу освіти "Дніпропетровський ліцей інформаційних технологій при ДНУ імені Олеся Гончара"  Дніпропетровської міської ради

 

 

 

 

 

ЛИСЕНКО
Денис
Олександрович, 

переможець у секції мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми
відділення комп'ютерних наук

ІЛЬЧЕНКО
Ірина
Григорівна,

вчитель інформатики Дніпропетровського обласного ліцею-інтернату фізико-математичного профілю

 

 

 

 

БЕЗРУКАВА
Оксана
Григорівна,

вчитель інформатики Дніпропетровського обласного ліцею-інтернату фізико-математичного профілю

 

 

 

ШИШОВ

Дмитро

Андрійович,
переможець у секції прикладана математика відділення математики

ДАГЛАРОВА
Наталія

Леонідівна,
вчитель математики Криворізької гімназії № 95 Криворізької міської ради Дніпропетровської області

 

 

ПРОВОЛОЦЬКИЙ 
Роман
Віталійович, 

переможець у секції екологічно безпечні технології та ресурсозбереження
відділення технічних наук

ШВЕД
Сергій

Віталійович,
кандидат технічних наук, доцент металургійного інституту ДВНЗ "Криворізький національний університет"

 

ГОЛОБОРОДЬКО
Віра

Анатоліївна,

вчитель фізики Криворізького гуманітрано-технічного

ліцею ІІ-ІІІ ступенів № 129 Криворізької міської ради Дніпропетровської області

 

 

 

 

ВОЛОВИК

Іван

Максимович, 
переможець у секції теоретична фізика відділення фізики і астрономії

КОЗЛОВА
Тетяна

Іванівна,
вчитель фізики Комунального закаладу освіти "Дніпропетровський ліцей інформаційних технологій при ДНУ імені Олеся Гончара" Дніпропетровської міської ради

 

 

 

МІНІЧЕВА

Анна
Сергіївна, 

переможець у секції мікроекономіка та макроекономіка відділення економіки

БЕСЧАСТНА
Дар'я
Олександрівна,

викладач кафедри статистики, обліку та економічної інформатики Дніпропетровського національнгго університету імені Олеся Гончара

 

 

 

 

 

ПІДБЕРЕЗНА

Яна
Олегівна,

переможець у секції лісознавство відділення екології та аграрних наук

КОМІСАР
Іван
Олексійович,

керівник гуртка «Регіональна флористика»
КПНЗ «Станція юних натуралістів Жовтневого району»
м. Кривого Рогу


ЯКОВЕНКО
Зоя
Михайлівна,

вчитель біології Комунального закладу освіти «Криворізький обласний ліцей-інтернат для сільської молоді» Дніпропетровської області