Дніпропетровське відділення Малої академії наук України


запам'ятати

 


Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського "ХАІ" Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України
Педагогічна преса Національна дитяча гаряча лінія
ДНУ ім. Олеся Гончара Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ Національний гірничий університет ДВНЗ Баннер Баннер Національна гаряча лінія Яндекс цитирования

ІІІ місце

Переможці Дніпропетровської області
у ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту

науково-дослідницьких робіт учнів – членів

Малої Академії Наук України

 

 

ПЕРЕМОЖЕЦЬ

 

НАУКОВИЙ КЕРІВНИК

Болгова Катерина Олександрівна

БОЛГОВА
Катерина

Олександрівна,
переможець у секції біологія людини
відділення хімії та біології

   ХОМЕНКО
 
Олена
Миколаївна,

кандидат біологічних наук, доцент

кафедри фізіології людини та тварин
ДНУ імені
Олеся Гончара

Хоменко Олена Миколаївна

 

 

 

 

Бордунова

 

 


 

БОРДУНОВА
Єлизавета
Олегівна,

переможець у секції всесвітня

історія відділення історії,

у секції правознавство
відділення філософії та суспільствознавства

БАРАБАШ
Наталя

Олександрівна,
кандидат історичних наук, доцент Криворізького факультету Національного університету «Одеська юридична академія»

Барабаш

БІЛОШЕНКО
Олена
Юріївна,

кандидат юридичних наук, викладач Криворізького факультету Національного університету «Одеська юридична академія»

 

Білошенко Олена Юріївна

 

Дунда Даниил Євгенович

ДУНДА
Даниил
Євгенович,

переможець у секції історія України
відділення історії

ЗАДУМОВА
Надія
Вікторівна,

вчитель історії Криворізької

загальноосвітньої спеціалізованої

школи № 4 з поглибленим

вивченням іноземних мов

Задумова Надія Вікторівна

Желтуха Марія Костянтинівна

ЖЕЛТУХА
Марія
Костянтинівна,

переможець у секції філософія
відділення філософії та суспільствознавства

ГРОДІКОВА
Олена
Володимирівна,

вчитель етики Криворізької

спеціалізованої школи з поглибленим

вивченням іноземних мов

І-ІІІ ступені № 71

Гродікова Олена Володимирівна

Івлєва Вікторія Олегівна

ІВЛЄВА
Вікторія
Олегівна,

переможець у секції селекція та генетика
відділення екології та аграрних наук

БУРКО
Світлана
Миколаївна,

вчитель-методист, керівник

гуртка «Юні овочівники» Жовтневої

станції юних натуралістів
м. Кривий Ріг

 

 

ЯКОВЕНКО
Зоя
Михайлівна,

вчитель біології Комунального

закладу освіти «Криворізький обласний ліцей-інтернат для сільської молоді» Дніпропетровської області

 

Колбасін

КОЛБАСІН
Павло Олександрович,

переможець у секції
медицина відділення хімії та біології

ВЕРОПОТВЕЛЯН
Микола
Петрович,

кандидат медичних наук,

головний лікар ОКЗ «МЦМГ і ПД»
м. Кривий Ріг

Веропотвелян Микола Петрович

СЕМЕНКО
Надія
Іванівна,

вчитель-методист Криворізького

гуманітарно-технічного ліцею
ІІ-ІІІ ступенів № 129

Семенко

 Лисенко Денис Олександрович

 

ЛИСЕНКО
Денис
Олександрович
,
переможець у секції мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми
відділення комп’ютерних наук

ІЛЬЧЕНКО
Ірина
Григорівна,

вчитель інформатики Дніпропетровського обласного ліцею-інтернату фізико-математичного профілю

Ільченко Ірина Григорівна

БЕЗРУКАВА
Оксана

Григорівна,
вчитель інформатики Дніпропетровського обласного ліцею-інтернату фізико-математичного профілю

Безрукава Оксана Григорівна

 

Матвієнко Діана Олександрівна

 

МАТВІЄНКО
Діана
Олександрівна,

переможець у секції українська мова
відділення мовознавства

УТКІНА
Лілія
Анатоліївна,

вчитель української мови та літератури Комунального закладу «Нікопольська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 22»

Уткіна Лілія Анатоліївна

Миргородський Олександр Валерійович

МИРГОРОДСЬКИЙ

Олександр

Валерійович,
переможець у секції математичне моделювання
відділення математики

ПОЛЯКОВ
Олег

Володимирович,
кандидат фізико-математичних наук,

доцент ДНУ імені Олеся Гончара,

директор Дніпропетровського обласного ліцею-інтернату фізико-математичного профілю

Поляков

 

Ніколаєва Валерія Владиславівна

 

НІКОЛАЄВА
Валерія
Владиславівна,

переможець у секції екологія
відділення екології та аграрних наук

ІВАНЬКО
Ірина
Анатоліївна,

кандидат біологічних наук, заступник директора Науково-дослідницького

Інституту біології ДНУ

імені Олеся Гончара

Іванько Ірина Анатоліївна

ВАСИЛЕНКО
Тетяна
Петрівна,

вчитель біології Комунального

закладу освіти

«Навчально-виховний

комплекс № 57»

Василенко Тетяна Петрівна

Покутинський Ростислав Олексійович

ПОКУТИНСЬКИЙ

Ростислав

Олексійович,
переможець у секції економічна теорія та історія економічної думки
відділення економіки

БЕСЧАСТНА
Дар’я

Олександрівна,
викладач кафедри статистики,

обліку та економічної інформатики
ДНУ імені Олеся Гончара

Бесчастна Дар'я Олександрівна

Сидор Аліна Дмитрівна

СИДОР
Аліна
Дмитрівна,

переможець у секції географія та ландшафтознавство
відділення наук про землю

БАШЛИК
Ганна

Миколаївна,
вчитель географії Комунального заклад

у освіти «Середня загальноосвітня

школа № 3 з профільними класами

імені Миколи Островського»
м. Жовті Води

Башлик

 

Сухойван Олександра Дмитрівна

 

СУХОЙВАН

Олександра

Дмитрівна,
переможець у секції соціологія
відділення філософії та суспільствознавства

ШАРІПОВА
Тетяна

Володимирівна,
вчитель історії та правознавства
Комунального закладу освіти «Фінансово-економічний ліцей»

 

Шаріпова Тетяна Володимирівна

 

Трактинський Віталій Олегович

 

ТРАКТИНСЬКИЙ

Віталій
Олегович,

переможець у секції прикладна математика відділення математики

КУЗЬМЕНКО
Дмитро
Юрійович,

студент магістратури

механіко-математичного

факультету ДНУ

імені Олеся Гончара

 

Кузьменко Дмитро Юрійович

 

Цегельська Руслана Михайлівна

 

 

 

ЦЕГЕЛЬСЬКА

Руслана
Михайлівна,

переможець у секції іспанська мова відділення мовознавства


АНЄЧКІНА
Ольга
Іванівна,

вчитель іспанської мови Криворізької спеціалізованої школи з поглибленим

вивченням іноземних мов

І-ІІІ ступенів № 71

 

 

Цимбаліста Євгенія Сергіївна

 

 

 

ЦИМБАЛІСТА
Євгенія
Сергіївна,

переможець у секції теоретична фізика відділення фізики та астрономії

ГРИГОР’ЄВ
Сергій
Борисович,

кандидат фізико-математичних наук,

доцент ДНУ імені Олеся Гончара,

директор Комунального закладу освіти «Дніпропетровський ліцей інформаційних технологій при ДНУ

імені Олеся Гончара»

Григор'єв

 

Шишацький Олександр Олександрович

 

ШИШАЦЬКИЙ

Олександр

Олександрович,
переможець у секції internet-технології та WEB-дизайн відділення комп’ютерних наук

ЕНТІН
Йосиф
Абрамович,

викладач Комунального закладу освіти «Дніпропетровський ліцей інформаційних технологій при ДНУ імені Олеся Гончара»

Ентін Йосиф Абрамович