Дніпропетровське відділення Малої академії наук України


запам'ятати

 

ІІІ місце

Переможці Дніпропетровської області
у ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту

науково-дослідницьких робіт учнів – членів

Малої Академії Наук України

 

 

ПЕРЕМОЖЕЦЬ

 

НАУКОВИЙ КЕРІВНИК

ТЮРЯКОВА
Вероніка
Михайлівна, 

переможець у секції зарубіжна література
відділення літературознавства, фольклористики та мистецтвознавтсва

НОВОХАТНА
Дарія
Анатоліївна,

вчитель світової літератури, директор комунального закладу освіти «Фінансово-економічний ліцей» Дніпровської міської ради

КОСТЮЧЕНКО
Анастасія
Олександрівна, 

переможець у секції літератцурна творчість
відділення літературознавства, фольклористики та мистецтвознавтсва

КОСТЮЧЕНКО
Вікторія
Іллівна,

вчитель української мови та літератури
комунального закладу «Нікопольська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 9»

МАМЕДОВА
Земфіра
Вугарівна, 

переможець у секції географія та ландшафтознавство
відділення наук про Землю

БАШЛИК
Ганна
Миколаївна,

вчитель географії комунального закладуосвіти «Середня загальноосвітня школа № 3
з профільними класами імені Миколи Островського
» м. Жовті Води 

ДЕРЕЦЬ
Ганна
Олександрівна,

переможець у секції
прикладна математика відділення математики

ДЕРЕЦЬ
Євгенія
Вікторівна,

кандидат фізико-математичних наук, доцент кафедри вищої математики Дніпровського державного технічного університету

 

МАЦІЯКО
Владислав
Володимирович

переможець у секції мікроекономіка та мактроекономіка
відділення економіки

БЕСЧАСТНА
Дар'я

Олександрівна,

викладач кафедри статистики, обліку та економічної інформатики ДНУ імені Олеся Гончара, викладач економіки комунального закладу освіти «Дніпровський ліцей інформаційних технологій при ДНУ імені Олеся Гончара» Дніпровської міської ради

 

 

 

 

ДУНІНА
Дар'я
Валеріївна, 

переможець у секції економічна теорія та історія економічної думки відділення економіки

БЕСЧАСТНА
Дар'я

Олександрівна,

викладач кафедри статистики, обліку та економічної інформатики ДНУ імені Олеся Гончара, викладач економіки комунального закладу освіти «Дніпровський ліцей інформаційних технологій при ДНУ імені Олеся Гончара» Дніпровської міської ради

БАБЕЦЬ

Дар'я

Сергіївна,
переможець у секції загальна біологія відділення хімії та біології

БРИГАДИРЕНКО
Віктор

Васильович
кандидат біологічних наук, доцент кафедри
зоології та екології ДНУ імені Олеся Гончара

КОВАЛЬ
Анастасія
Валеріївна, 

переможець у секції медицина
відділення хімії та біології

КИРИЧЕНКО
Світлана

Василівна,

кандидат біологічних наук, доцент кафедри
біофізики та біохімії ДНУ імені Олеся Гончара

 

 

 

РУДЕНКО

Анна

Романівна, 
переможець у секції біологія людини відділення хімії та біології

ОРЄХОВА
Оксана

Вікторівна,

кандидат медичних наук, провідний науковий співробітник лабораторії промислового мікроклімату та фізіології теплообміну Українського науково-дослідного інституту промислової медицини

 

 

ЯКОВЕНКО

Зоя

Михайлівна,
вчитель біології комунального закладу освіти «Криворізький обласний ліцей-інтернат для сільської молоді»

 

 

 

 

 

ПОТАПОВА

Людмила
Сергіївна, 

переможець у секції археологія відділення історії

МЕЛЬНИК
Людмила
Федорівна

 

 

ЧЕРЕДНИК

Дарина
Олександрівна,

переможець у секції всесвітня історія відділення історії

ОЛЕНЧЕНКО
Олександра
Володимирівна,

вчитель історії комунального закладу освіти «навчально-виховний комплекс № 100 «загальноосвітній навчальний заклад I-II ступенів – ліцей» Дніпровської міської ради

ФЕДОРОВ

Костянтин
Сергійович,

переможець у секції інформаційно-телекомунікаційні системи та технології відділення технічних наук

ВАШЕРУК
Олександр
Васильович,

кандидат технічних наук, доцент кафедри
радіоелектроніки ДНУ імені Олеся Гончара

ВЄТЛУЖСЬКИХ

Михайло
Вячеславович,

переможець у секції технології програмування відділення комп'ютерних наук

ЕНТІН
Йосиф
Абрамович,

кандидат фізико-математичних наук, викладач інформатики комунального закладу освіти «Дніпровський ліцей інформаційних технологій при ДНУ імені Олеся Гончара» Дніпровської міської ради

ПЕТРИНА

Володимир
Максимович,

переможець у секції інформаційні системи, бази даних та системи штучного інтелекту відділення комп'ютерних наук

БЕЗКРОВНА
Світлана
Дмитрівна,

вчитель інформатики Криворізького гуманітарно-технічного ліцею ІІ-ІІІ ступенів № 129 Криворізької міської ради Дніпропетровської області

 

МЕРЗЛИКІН

Павло
Володимирович,

кандидат фізико-математичних наук, доцент кафедри інформатики та прикладної математики Криворізького державного педагогічного університету

 

 

 

ПРИСТАВКА

Владислав
Дмитрович,

переможець у секції Internet – технології та WEB-дизайн відділення комп'ютерних наук

ЄГОРОВА
Марина
Едуардівна,

вчитель інформатики Криворізького гуманітарно-технічного ліцею ІІ-ІІІ ступенів № 129 Криворізької міської ради Дніпропетровської області

 

 

МЕРЗЛИКІН
Павло
Володимирович,

кандидат фізико-математичних наук, доцент кафедри інформатики та прикладної математики Криворізького державного педагогічного університету