Дніпропетровське відділення Малої академії наук України


запам'ятати

 


Фестиваль інновацій
Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського "ХАІ"

Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України
Педагогічна преса Національна дитяча гаряча лінія
ДНУ ім. Олеся Гончара Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ Національний гірничий університет ДВНЗ Баннер Баннер Національна гаряча лінія Яндекс цитирования

ІІІ місце

Переможці Дніпропетровської області
у ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту
науково-дослідницьких робіт учнів – членів
Малої академії наук України

 

ПЕРЕМОЖЕЦЬ
НАУКОВИЙ КЕРІВНИК

Дзюба Владислав

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ДЗЮБА
Владислав
Євгенович,

переможець у секції хімії відділення хімії та біології

Тема роботи: «Корозійні властивості матеріалів електродів кислотних акумуляторів» 

СТЕЦЬ
Надія
Вікторівна,

кандидат хімічних наук, доцент кафедри фізичної та неорганічної хімії ДНУ ім. Олеся Гончара

ПОЛОНСЬКИЙ
Володимир
Анатолійович,

кандидат хімічних наук, доцент кафедри фізичної та неорганічної хімії ДНУ ім. Олеся Гончара

Войченко КВОЙЧЕНКО
Катерина
Іванівна,

вчитель хімії НВК № 36
м. Дніпродзержинськ

Рожков Владислав ОлеговичРОЖКОВ
Владислав
Олегович,

переможець у секції лісознавства відділення екології та аграрних наук

Тема роботи: «Дендропарк Криворізького Жовтневого ліцею. Проект реконструкції»

КАЧАЛОВ ІВАН АНДРІЙОВИЧКАЧАЛОВ
Іван
Андрійович,

керівник гуртка КПНЗ «Станція юних натуралістів Жовтневого району м. Кривий Ріг»

ТАРНОПОЛЬСЬКА
Дар’я
Сергіївна,

переможець у секції зоології, ботаніки відділення хімії та біології

Тема роботи: «Вплив туруна Pterostichus melanarius у біогеоценозах ландшафтного заказника «Приорільський»

БРИГАДИРЕНКО
Віктор
Васильович,

кандидат біологічних наук, доцент кафедри зоології та екології
ДНУ ім. Олеся Гончара

ильинськийІЛЬІНСКИЙ
Богдан
Анатолійович,

переможець у секції комп'ютерних систем та мереж відділення комп’ютерних наук

Тема роботи: «Гра-Стратегія локальною мережею для двох користувачів»

Зарахований на І курс до Дніпропетровського національного університету імені Олеся Гончара на факультет прикладної математики за державним замовленням 

Боровик ЛБОРОВИК
Людмила
Іванівна,

викладач інформатики Ліцею інформаційних технологій
при ДНУ ім. Олеся Гончара

                              

СЕЛІВАНОВ
Андрій
Андрійович,

переможець у секції математики відділення математики

Тема роботи: «Узагальнення деякої нерівності з турніру юних математиків»

ПОЛЯКОВ_СЕЛИВАНОВ_ИВАНОВА_МИНАЕВПОЛЯКОВ
Олег
Володимирович,

кандидат фізико-математичних наук,
доцент ДНУ ім. Олеся Гончара, директор Дніпропетровського обласного ліцею-інтернату фізико-математичного профілю

притулаПРИТУЛА
Дмитро
Олегович
,
переможець у секції теоретичної фізики  відділення фізики
та астрономії

Тема роботи: «Моделювання перельоту автоматичної міжпланетної станції з орбіти Землі на орбіту іншої планети при заданому положенні планет»

Зарахований на І курс до Дніпропетровського національного університету імені Олеся Гончара на факультет прикладної математики за державним замовленням

КУДРЯВЦЕВ_ПРИТУЛАКУДРЯВЦЕВ
Андрій
Володимирович,

викладач фізики та астрономії Ліцею
інформаційних технологій при ДНУ ім. Олеся Гончара

МІЛІЦИНА
Катерина
Максимівна,

переможець у секції англійської мови відділення мовознавства

Тема роботи: «Порівняльний аналіз оказіональних номінацій британського та американського варіантів англійської мови (на основі романів Софі Кінселли та Кендес Бушнелл)»

Зарахована на І курс до Київського національного університету імені Тараса Шевченка од інституту міжнародних відносин за державним замовленням

Шмуляк Наталія ІванівнаШМУЛЯК
Наталія
Іванівна,

вчитель англійської мови
Криворізької спеціалізованої школи №71

илюхынІЛЮХІН
Микита
Олександрович,

переможець у секції мультимедійних систем, навчальних та ігрових програм відділення комп’ютерних наук

Тема роботи: «Цікава математика»

Зарахований на І курс до Дніпропетровського національного університету імені Олеся Гончара на факультет прикладної математики за державним замовленням

Якименко НЯКИМЕНКО
Наталія
Михайлівна,

викладач математики Ліцею інформаційних технологій при ДНУ           ім. Олеся Гончара

Боровик ЛБОРОВИК
Людмила
Іванівна,

викладач інформатики Ліцею інформаційних технологій
при ДНУ ім. Олеся Гончара

РыжукРИЖУК
Надія
Ігорівна,

переможець у секції філософії відділення філософії та суспільствознавства

Тема роботи: «Ідея «сродної» праці в філософії Г. Сковороди. Зв'язок із сучасністю»

Зарахована на І курс до Київського національного університету імені Т.Г.Шевченка на факультет філософії за державним замовленням

 

Гродікова_1ГРОДІКОВА
Олена
Володимирівна,

вчитель етики Криворізької спеціалізованої
школи № 71,
вчитель-методист