Дніпропетровське відділення Малої академії наук України


запам'ятати

 




Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського "ХАІ"

Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України
Педагогічна преса Національна дитяча гаряча лінія
ДНУ ім. Олеся Гончара Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ Національний гірничий університет ДВНЗ Баннер Баннер Національна гаряча лінія Яндекс цитирования

Контрольні завдання 2014-2015

 

Назва відділення

 

 

Секція

 

І. Літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства

1. Українська література

2. Світова література

3. Російська література

4. Фольклористика

5. Мистецтвознавство

6. Літературна творчість

 ІІ. Мовознавства

1. Українська мова

2. Російська мова

3. Іспанська мова

4. Англійська мова

5. Німецька мова

6. Французька мова

 ІІІ. Філософії та

суспільствознавства

1. Філософія

2. Соціологія

3. Правознавство

4. Теологія, релігієзнавство та історія релігії

5. Педагогіка

6. Журналістика

IV. Історії

1. Історія України

2. Археологія

3. Історичне краєзнавство

4. Етнологія

5. Всесвітня історія

V. Наук про Землю

1. Географія та ландшафтознавство

2. Геологія, геохімія та мінералогія

3. Кліматологія та метеорологія

4. Гідрологія

VІ. Технічних наук

1. Технологічні процеси та перспективні технології

(математика або фізика)

2. Електроніка та приладобудування (математика або фізика)

3. Матеріалознавство (математика або фізика)

4. Авіа- та ракетобудування, машинобудування і робототехніка (математика або фізика)

5. Інформаційно-телекомунікаційні системи та технології

(математика або фізика)

6. Екологічно безпечні технології та ресурсозбереження

(математика або фізика)

7. Науково-технічна творчість та винахідництво (математика або фізика)

VІІ. Комп’ютерних наук

1. Комп’ютерні системи та мережі

2. Безпека інформаційних та телекомунікаційних систем

3. Технології програмування

4. Інформаційні системи, бази даних та системи штучного інтелекту

5. Internet-технології та WEB дизайн

6. Мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми

VIІІ. Математики

 

1. Математика

2. Прикладна математика

3. Математичне моделювання

IX. Фізики і астрономії

1. Теоретична фізика

2. Експериментальна фізика

3. Астрономія та астрофізика

4. Аерофізика та космічні дослідження

X. Економіки

1. Економічна теорія та історія економічної думки

2. Мікроекономіка та макроекономіка

3. Фінанси, грошовий обіг і кредит

XI. Хімії та біології

 

 

1. Загальна біологія (хімія або біологія на вибір)

2. Біологія людини (хімія або біологія на вибір)

3. Зоологія, ботаніка (хімія або біологія на вибір)

4. Медицина (хімія або біологія на вибір)

5. Валеологія (хімія або біологія на вибір)

6. Психологія (біологія)

7. Хімія

ХІI. Екології та аграрних наук

1. Екологія (хімія або біологія на вибір)

2. Охорона довкілля та раціональне природокористування

(хімія або біологія на вибір)

3. Агрономія (хімія або біологія на вибір)

4. Ветеринарія та зоотехнія (хімія або біологія на вибір)

5. Лісознавство

6. Селекція та генетика

7. Сучасні біотехнології

 

 

РЕЗУЛЬТАТИ КОНТРОЛЬНИХ РОБІТ: