Дніпропетровське відділення Малої академії наук України


запам'ятати

 

Контрольні завдання 2016-2017

Завдання виконується в зошиті, який обов’язково учень (учениця) підписують:

 

                Контрольна робота з _______________

               відділення ___________________________

                  секція «_____________________»
учня (учениці) ___ класу

                  ___________ (навчальний заклад)

                   _______________________ П. І. Б.
 

Назва відділення

 

 

Секція

 

І. Літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства

1. Українська література

2. Зарубіжна література

3. Російська література

4. Фольклористика

5. Мистецтвознавство

6. Літературна творчість

 ІІ. Мовознавства

1. Українська мова

2. Російська мова

3. Іспанська мова

4. Англійська мова (9 клас, 10 клас, 11 клас)

5. Німецька мова

6. Французька мова (9 клас, 10 клас, 11 клас)

 ІІІ. Філософії та

суспільствознавства

1. Філософія

2. Соціологія

3. Правознавство

4. Теологія, релігієзнавство та історія релігії

5. Педагогіка

6. Журналістика

IV. Історії

1. Історія України

2. Історичне краєзнавство

3. Всесвітня історія

4. Етнологія

5. Археологія

V. Наук про Землю

1. Географія та ландшафтознавство

2. Геологія, геохімія та мінералогія 

3. Кліматологія та метеорологія 

4. Гідрологія

VІ. Технічних наук

1. Технологічні процеси та перспективні технології

(математика або фізика)

2. Електроніка та приладобудування (математика або фізика)

3. Матеріалознавство (математика або фізика)

4. Авіа- та ракетобудування, машинобудування і робототехніка (математика або фізика)

5. Інформаційно-телекомунікаційні системи та технології

(математика або фізика)

6. Екологічно безпечні технології та ресурсозбереження

(математика або фізика)

7. Науково-технічна творчість та винахідництво (математика або фізика)

VІІ. Комп’ютерних наук

1. Комп’ютерні системи та мережі

2. Безпека інформаційних та телекомунікаційних систем

3. Технології програмування

4. Інформаційні системи, бази даних та системи штучного інтелекту

5. Internet-технології та WEB дизайн

6. Мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми

VIІІ. Математики

 

1. Математика

2. Прикладна математика

3. Математичне моделювання

IX. Фізики і астрономії

1. Теоретична фізика

2. Експериментальна фізика

3. Астрономія та астрофізика

4. Аерофізика та космічні дослідження

X. Економіки

1. Економічна теорія та історія економічної думки

2. Мікроекономіка та макроекономіка

3. Фінанси, грошовий обіг і кредит

XI. Хімії та біології

 

 

1. Загальна біологія (хімія або біологіяна вибір)

2. Біологія людини (хімія або біологіяна вибір)

3. Зоологія, ботаніка (хімія або біологіяна вибір)

4. Медицина (хімія або біологіяна вибір)

5. Валеологія (хімія або біологіяна вибір)

6. Психологія (біологія)

7. Хімія

ХІI. Екології та аграрних наук

1. Екологія (хімія або біологіяна вибір)

2. Охорона довкілля та раціональне природокористування

(хімія або біологіяна вибір)

3. Агрономія (хімія або біологіяна вибір)

4. Ветеринарія та зоотехнія (хімія або біологіяна вибір)

5. Лісознавство

6. Селекція та генетика

7. Сучасні біотехнології

 

 

РЕЗУЛЬТАТИ КОНТРОЛЬНИХ РОБІТ
Англійська мова (9 клас, 10 клас, 11 клас)
       Німецька мова          
 Іспанська мова 
   Біологія