Дніпропетровське відділення Малої академії наук України


запам'ятати

 


Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України
Педагогічна преса Національна дитяча гаряча лінія
ДНУ ім. Олеся Гончара Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ Національний гірничий університет ДВНЗ Баннер Баннер Національна гаряча лінія Яндекс цитирования

Президентські стипендіати 2017-2018

 

ГЕРАЩЕНКО
Катерина
Сергіївна
,

випускниця Комунального закладу освіти «Дніпропетровський обласний ліцей-інтернат фізико-математичного профілю».

На ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту посіла І місце у секції «Математика».

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ФЕДОРОВ

Даниїл

Олександрович,

випускник Криворізького природничо-наукового ліцею Криворізької

міської ради Дніпропетровської області.

На ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту посів І місце у секції «Інформаційно-телекомунікаційні системи та технології».

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ДЕРЕЦЬ
Ганна
Олександрівна
,

випускниця 11 класу Комунального закладу «Технічний ліцей» Кам’янської міської ради Дніпропетровської області.

На ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту посіла ІІ місце у секції «Математичне моделювання».

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

МОРОЗОВ

Владислав

Сергійович,

учень 10 класу Комунального закладу освіти «Дніпровський ліцей інформаційних технологій при Дніпровському національному університеті імені Олеся Гончара» Дніпровської міської ради.

На ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту посів ІІ місце у секції «Аерофізика та космічні дослідження».

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

УЛАНОВ

Віктор
Сергійович
,

учень 9 класу Комунального закладу освіти «Дніпровський ліцей інформаційних технологій при Дніпровському національному університеті імені Олеся Гончара» Дніпровської міської ради.

На ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту посів ІІ місце у секції «Експериментальна фізика».

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ТУЛЯНЦЕВА
Аліса
Дмитрівна
,

учениця 11 класу Криворізької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 71 Криворізької міської ради Дніпропетровської області.

На ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту посіла І місце у секції «Філософія».

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

РАТУШНИЙ

Денис

Миколайович,

випускник Комунального закладу освіти «Фінансово-економічний ліцей»

Дніпровської міської ради Дніпропетровської області.

На ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту посів ІІ місце у секції «Зарубіжна література».

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ЛИННИК
Ольга

Андріївна,

випускниця Комунального закладу освіти «Гімназія № 3» Дніпровської міської ради.

На ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту посіла І місце у секції «Літературна творчість».

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ПЕТРИНА

Володимир

Максимович,

випускник Криворізького навчально-виховного комплексу № 129 «Гімназія-ліцей академічного спрямування» Криворізької міської ради Дніпропетровської області.

На ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту посів ІІ місце у секції «Інформаційні системи, бази даних та системи штучного інтелекту».

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ОСТАПЧУК

Богдан

Андрійович,

випускник Комунального закладу освіти «Навчально-виховний комплекс № 59 «Загальноосвітній навчальний заклад – дошкільний навчальний заклад» Дніпровської міської ради Дніпропетровської області.

На ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту посів І місце у секції  «Психологія».