Дніпропетровське відділення Малої академії наук України


запам'ятати

 



Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України

Дистанційна освіта на Класній оцінці
Педагогічна преса Національна дитяча гаряча лінія 5-й Міжнародний освітній онлайн-форум
ДНУ ім. Олеся Гончара Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ Національний гірничий університет ДВНЗ ДОЛІФМП Баннер Баннер Національна гаряча лінія Яндекс цитирования

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ТА ПРИЗЕРІВ ІІІ ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ-ЗАХИСТУ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЦЬКИХ РОБІТ УЧНІВ-ЧЛЕНІВ МАЛОЇ АКАДЕМІЇ НАУК УКРАЇНИ У 2020 РОЦІ

9 лист. 2020
Протягом 05-08 листопада 2020 року вперше в режимі онлайн проходив фінальний етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України за 2019/2020 навчальний рік.

Комунальний позашкільний навчальний заклад «Мала академія наук учнівської молоді» Дніпропетровської обласної ради» представляли 57 учасників, переможців ІІ (обласного) етапу конкурсу-захисту.

Гідно пройшовши складні випробування, а саме: презентувавши свої проєкти під час постерного захисту та поділившись результатами своїх досліджень на науковій конференції, вихованці Дніпропетровського відділення Малої академії наук України здобули 37 перемог, а саме: 9 золотих, 14 срібних та 14 бронзових медалей.

Кращими у своїх секціях стали:

І місце

Кібербезпека

Ліщенко Анастасія Олександрівна, Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут» (випускниця Криворізької загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 103 Криворізької міської ради)

Математичне моделювання

Костенко Роман Тарасович, Київський національний університет імені Тараса Шевченка (випускник комунального закладу освіти «Дніпропетровський обласний ліцей-інтернат фізико-математичного профілю»)

Експериментальна фізика

Уланов Віктор Сергійович, комунальний заклад освіти «Дніпровський ліцей інформаційних технологій при Дніпровському національному університеті імені Олеся Гончара» Дніпровської міської ради

Аерофізика і космічні дослідження

Трень Артем Сергійович, Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» (випускник комунального закладу освіти «Дніпровський ліцей інформаційних технологій при Дніпровському національному університеті імені Олеся Гончара» Дніпровської міської ради)

Валеологія

Кваснікова Валерія Ігорівна, Державний заклад «Дніпропетровська медична академія Міністерства охорони здоров’я України» (випускниця комунального закладу освіти «Дніпропетровський обласний медичний ліцей-інтернат «Дніпро»)

Біологія людини

Якименко Дарина Ігорівна, Дніпровський національний університет імені Олеся Гончара (випускниця комунального закладу освіти «Середня загальноосвітня школа № 49» Дніпровської міської ради)

Зоологія

Голуб Олександр Віталійович, Дніпровський національний університет імені Олеся Гончара (випускник комунального закладу освіти «Середня загальноосвітня школа № 35» Дніпровської міської ради)

Ветеринарія та зоотехнія

Подлєснова Вероніка Євгенівна, комунальний заклад освіти «Гімназія № 3» Дніпровської міської ради

Польська мова

Трояк Богдан Андрійович, Вроцлавський Економічний Університет (випускник комунального закладу освіти «Середня загальноосвітня школа № 143» Дніпровської міської ради)

ІІ місце

Літературна творчість

Марков Микита Олександрович, Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» (випускник комунального закладу освіти «Криворізький обласний ліцей-інтернат для сільської молоді»)

Журналістика

Бойко Ірина Анатоліївна, Павлоградський міський ліцей Павлоградської міської ради

Соціологія

Першута Дарія Володимирівна, Київський національний університет імені Тараса Шевченка (випускниця Криворізької загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 122 Криворізької міської ради)

Всесвітня історія

Гайт Віталій Олегович, комунальний заклад «Спеціалізована школа з поглибленим вивченням іноземних мов І ступеня – колегіум № 16» Кам’янської міської ради

Етнологія

Лапа Світлана-Руджута Сергіївна, комунальний заклад освіти «навчально-виховний комплекс № 100 «загальноосвітній навчальний заклад I – IIІ ступенів – ліцей» Дніпровської міської ради

Географія та ландшафтознавство

Козель Валерія Денисівна, Комунальний заклад загальної середньої освіти I – III ступенів № 3 Жовтоводської міської ради

Інформаційні системи, бази даних та системи штучного інтелекту

Козаченко Єлизавета Дмитрівна, комунальний заклад освіти «Дніпропетровський обласний ліцей-інтернат фізико-математичного профілю»

Математика

Гечу Іван Васильович, комунальний заклад освіти «Дніпропетровський обласний ліцей-інтернат фізико-математичного профілю»

Теоретична фізика

Морозов Владислав Сергійович, Київський національний університет імені Тараса Шевченка (випускник комунального закладу освіти «Дніпровський ліцей інформаційних технологій при Дніпровському національному університеті імені Олеся Гончара» Дніпровської міської ради)

Фінанси, грошовий обіг і кредит

Лавроненко Борис Геннадійович, Криворізький Центрально-Міський ліцей Криворізької міської ради

Загальна біологія

Тітов Олексій Германович, Державний заклад «Дніпропетровська медична академія Міністерства охорони здоров’я України» (випускник комунального закладу освіти «Фінансово-економічний ліцей наукового спрямування при Університеті митної справи та фінансів» Дніпровської міської ради)

Хімія

Деребій Іван Сергійович, Вищий державний навчальний заклад України «Буковинський державний медичний університет» (випускник комунального закладу освіти «Дніпропетровський обласний медичний ліцей-інтернат «Дніпро»)

Медицина

Захарова Дарія Олександрівна, Державний заклад «Дніпропетровська медична академія Міністерства охорони здоров’я України» (випускниця комунального закладу освіти «Середня загальноосвітня школа № 35» Дніпровської міської ради)

Агрономія

Філіппова Анастасія Юріївна, комунальний заклад освіти «Володимирівська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів» Межівської селищної ради»

ІІІ місце

Мистецтвознавство

Короваєнко Поліна Олексіївна, Харківський національний педагогічний університет імені Г. С. Сковороди (випускниця комунального закладу освіти «Криворізький обласний ліцей-інтернат для сільської молоді»)

Російська мова

Василець Софія Віталіївна, Криворізька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 41 Криворізької міської ради

Німецька мова

Максименко Дар’я Сергіївна, Державний університет телекомунікацій (випускниця Криворізької спеціалізованої загальноосвітньої школи № 20 І – ІІІ ступенів з поглибленим вивченням німецької мови Криворізької міської ради)

Філософія

Каганер Ілона Ігорівна, Криворізька спеціалізована школа І – ІІІ ступенів № 71 Криворізької міської ради

Теологія, релігієзнавство та історія релігії

Левіна Дар’я Романівна, Криворізька Центрально-Міська гімназія Криворізької міської ради

Історія України

Варава Владислав Вадимович, Національний університет «Одеська юридична академія» (випускник комунального закладу освіти «Міський юридичний ліцей наукового спрямування при Університеті митної справи та фінансів» Дніпровської міської ради)

Електроніка та приладобудування

Гільмутдінов Ільдар Рінатович, Київський національний університет імені Тараса Шевченка (випускник комунального закладу «Технічний ліцей імені Анатолія Лигуна» Кам’янської міської ради)

Науково-технічна творчість та винахідництво

Захарова Діана Романівна, Національний технічний університет «Дніпровська політехніка» (випускник комунального закладу «Технічний ліцей імені Анатолія Лигуна» Кам’янської міської ради)

Мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми

Чемерис Євген Дмитрович, Національний технічний університет «Дніпровська політехніка» (випускник комунального закладу освіти «Дніпровський ліцей інформаційних технологій при Дніпровському національному університеті імені Олеся Гончара» Дніпровської міської ради)

Прикладна математика

Постоєнко Євгеній Владиславович, Київський національний університет імені Тараса Шевченка (випускник комунального закладу освіти «Дніпропетровський обласний ліцей-інтернат фізико-математичного профілю»)

Астрономія та астрофізика

Писаревський Захар Михайлович, комунальний заклад «Технічний ліцей імені Анатолія Лигуна» Кам’янської міської ради

Психологія

Кузнєцова Анастасія Сергіївна, Державний заклад «Дніпропетровська медична академія Міністерства охорони здоров’я України» (випускниця комунального закладу освіти «Дніпропетровський обласний медичний ліцей-інтернат «Дніпро»)

Екологія

Бондаренко Олена Сергіївна, Державний заклад «Дніпропетровська медична академія Міністерства охорони здоров’я України» (випускниця комунального закладу освіти «Дніпропетровський обласний медичний ліцей-інтернат «Дніпро»)

Охорона довкілля та раціональне природокористування

Кулєшова Софія Петрівна, комунальний заклад освіти «Фінансово-економічний ліцей наукового спрямування при Університеті митної справи та фінансів» Дніпровської міської ради

Також 4 із 10 переможців глядацьких симпатій – це представники Дніпропетровської області: Тетяна Дуленко, Вероніка Подлєснова, Дар’я Левіна, Софія Василець. Вони отримали сімейні візити до Музею науки Малої академії наук України.

Вітаємо з перемогою наших вихованців і бажаємо яскравих успіхів у всіх планах і починаннях, нехай супроводжують творчі перемоги, наукова діяльність приносить тільки задоволення й щедрі результати, а новий день дарує натхнення, нові відкриття і звершення!

Щиро дякуємо науковим керівникам, вчителям і науково-педагогічним працівникам закладів вищої освіти за наполегливу працю, бажаємо надалі успіхів і завжди раді нашій співпраці.