Дніпропетровське відділення Малої академії наук України


запам'ятати

 



Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України

Дистанційна освіта на Класній оцінці
Педагогічна преса Національна дитяча гаряча лінія 5-й Міжнародний освітній онлайн-форум
ДНУ ім. Олеся Гончара Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ Національний гірничий університет ДВНЗ ДОЛІФМП Баннер Баннер Національна гаряча лінія Яндекс цитирования

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ЕКОЛОГО-БІОЛОГІЧНОГО КВЕСТУ В ДЕНЬ СВЯТОГО МИКОЛАЯ!

19 груд. 2020
19 грудня 2020 року команди учнів закладів загальної середньої та професійно-технічної освіти Дніпропетровської області продовжили змагатись між собою за звання найкращих знавців в галузі біології під час екологічного-біологічного квесту.

  Відповідаючи на запит великої кількості бажаючих взяти участь у неймовірно захоплюючому заході, організатори конкурсу – біолого-екологічний факультет Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара та Дніпропетровське відділення Малої академії наук України – створили додатковий маршрут для проходження змагань в режимі онлайн, що дало можливість збільшити кількість учасників удвічі порівняно з 12 грудня 2020 року.

  За підрахунками балів, які набрали команди, та відповідно до рішення журі заходу, до складу якого входили науковці, викладачі, аспіранти і студенти біолого-екологічного факультету Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара, було визначено 14 команд-переможниць.

  

Результати учасників маршруту №1

   І місце здобула команда «PARACELS» комунального закладу освіти «Дніпропетровський обласний ліцей-інтернат «Дніпро» (керівник команди – вчитель біології Саленко Ганна Іванівна). Крім того, за найбільшу кількість набраних балів серед всіх команд, як маршруту № 1, так і маршруту № 2, команда «PARACELS» була визнана Абсолютним переможцем біолого-екологічного квесту 2020 року.

    ІІ місце вибороли команди:

«ЮНІ ЕКОЛОГИ» Новомосковського міського ліцею «Самара» (керівник команди – вчитель біології Легеня Ольга Геннадіївна);

«НЕЙРОН» комунального закладу освіти «Криворізький обласний ліцей-інтернат для сільської молоді» (керівники команди – вчитель біології Яковенко Зоя Михайлівна і вчитель української мови та літератури Логінова Юлія Ігорівна).

    ІІІ місце посіли команди:

«ДОЛФІМП» комунального закладу освіти «Дніпропетровський обласний ліцей-інтернат фізико-математичного профілю» (керівник команди – вчитель біології Бурлай Ірина Іванівна);

«ВІРУС» Черкаської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Новомосковської районної ради Дніпропетровської області (керівник команди – вчитель хімії Чучупал Наталія Володимирівна);

«EKO-STEM» комунального закладу «Навчально-виховний комплекс «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІ ступенів - академічний ліцей № 15» Кам’янської міської ради (керівник команди – вчитель біології Брич Катерина Анатоліївна);

«ЦЕРЕБРУМ» Зорянського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Мирівської сільської ради Томаківського району Дніпропетровської області ради (керівник команди – вчитель біології Третяк Олена Василівна).

Результати учасників маршруту № 2

   І місце здобула команда «ПРОЛІСОК» Томаківського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» №1 Томаківської селищної ради Дніпропетровської області (керівник команди – вчитель біології Вовкобрун Леніна Миколаївна).

    ІІ місце вибороли команди:

«ЮНІ ВИНАХІДНИКИ» комунального закладу освіти «Середня загальноосвітня школа № 132» Дніпровської міської ради (керівник команди – вчитель біології Стоякіна Вікторія Аркадіївна);

«ПОЗИТИВ» Чумаківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Томаківської селищної ради Дніпропетровської області (керівник команди – заступник директора з навчально-виховної роботи Ігнатченко Наталія Василівна);

    ІІІ місце посіли команди:

«ЕРУДИТ» навчального закладу Ордена «Знак Пошани» вище професійне училище № 75 (керівник команди – заступник директора з навчально-виховної роботи Цикало Ніна Василівна);

«ЮНАТІВСЬКА ШКОЛА ВИЖИВАННЯ» комунального позашкільного навчального закладу «Нікопольський будинок дитячої та юнацької творчості» (керівник команди – керівник екологічного гуртка Литвин Людмила Анатоліївна);

«НЕБАЙДУЖІ ЛЮДИ» комунального закладу освіти «Середня загальноосвітня школа № 69» Дніпровської міської ради (керівник команди – вчитель біології Ярко Вікторія Олександрівна);

«ЮНИЙ БІОЛОГ» комунального закладу «Середня загальноосвітня школа № 9 м. Покров Дніпропетровської області» (керівник команди – вчитель біології Славич Ольга Станіславівна)

    Команди-переможниці будуть нагороджені дипломами І, ІІ та ІІІ ступеню. Керівники команд – подякою за якісну підготовку учнів-переможців біолого-екологічного квесту.

   Колектив комунального позашкільного навчального закладу «Мала академія наук учнівської молоді» Дніпропетровської обласної ради» висловлює щиру подяку Севериновській Олені Вікторівні, декану біолого-екологічного факультету, доктору біологічних наук, професору кафедри біохімії та фізіології  Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара; Маренкову Олегу Миколайовичу, кандидату біологічних наук, доценту, завідувачу кафедри загальної біології та водних біоресурсів і всім науковим співробітникам, аспірантам, студентам біолого-екологічного факультету Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара, які брали участь в організації та проведенні обласного еколого-біологічного квесту для учнів-слухачів Дніпропетровського відділення Малої академії наук України, за допомогу в роботі з пошуку та розвитку обдарованої учнівської молоді нашої області.