Дніпропетровське відділення Малої академії наук України


запам'ятати

 



Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України

Дистанційна освіта на Класній оцінці
Педагогічна преса Національна дитяча гаряча лінія 5-й Міжнародний освітній онлайн-форум
ДНУ ім. Олеся Гончара Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ Національний гірничий університет ДВНЗ ДОЛІФМП Баннер Баннер Національна гаряча лінія Яндекс цитирования

ОБЛАСНИЙ ЕТАП ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ-ЗАХИСТУ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЦЬКИХ РОБІТ УЧНІВ-ЧЛЕНІВ МАЛОЇ АКАДЕМІЇ НАУК УКРАЇНИ ВІДБУВСЯ НА НАУКОВИХ ВІДДІЛЕННЯХ ФІЛОЛОГІЧНОГО НАПРЯМУ

22 лют. 2021
Вітаємо переможців у наукових відділеннях мовознавства, літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства!

  20-21 лютого 2021 року у режимі онлайн відбувся II (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Дніпропетровського відділення Малої академії наук України на наукових відділення мовознавства, літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства.

  Для участі у конкурсу на відділенні мовознавства свої науково-дослідницькі роботи подали 73 учасники освітнього процесу, на відділенні літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства – 65.

  Дослідницькі проєкти учасників оцінювало кваліфіковане журі, представлене 1 доктором наук, 18 кандидатами наук, 6 викладачами, 2 аспірантами із п’ятьох закладів вищої освіти: Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара, Національного технічного університету «Дніпровська політехніка», Дніпровського національного університету залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна, Університету імені Альфреда Нобеля, Державного вищого навчального закладу «Придніпровська державна академія будівництва та архітектури».

   За рішенням журі було визначено 37 переможців і призерів на відділенні мовознавства, 29 – на відділенні літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства.

  На ІІІ етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України Дніпропетровщину представлятимуть:

  секція «Українська мова»: Рева Ярослав Андрійович, комунальний заклад «Навчально-виховний комплекс «Гімназія № 11 – спеціалізована школа з поглибленим вивченням іноземних мов I ступеня – дошкільний навчальний заклад «Еврика» Кам’янської міської ради;

 

  секція «Англійська мова»: Бессонова Антоніна Андріївна, комунальний заклад освіти «Українсько-Американський Ліцей» Дніпровської міської ради;

 

  секція «Французька мова»: Олійник Ольга Вадимівна, Комунальний заклад «Загальноосвітній навчальний заклад І ступеня гімназія № 39» Кам’янської міської ради;

    секція «Німецька мова»: Романів Софія Андріївна, Криворізька спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 20 з поглибленим вивченням німецької мови Криворізької міської ради;

   секція «Українська література»: Гапотій Ангеліна Валеріївна, Вільногірська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4 Вільногірської міської ради;

  секція «Зарубіжна література»: Бабаніна Надія Сергіївна, комунальний заклад освіти «Середня загальноосвітня школа № 49» Дніпровської міської ради;

 

   секція «Літературна творчість»: Доля Анастасія Артемівна, Павлоградська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 9 Павлоградської міської ради;

  секція «Фольклористика»: Бирька Єва Володимирівна, комунальний заклад «Ганнівський навчально-виховний комплекс «Середня загальноосвітня школа – дошкільний навчальний заклад» Верхньодніпровської районної ради;

  секція «Мистецтвознавство»: Єфімова Тетяна Олександрівна, комунальний заклад освіти «Криворізький обласний ліцей-інтернат для сільської молоді»;

 секція «Кримськотатарська гуманітаристика»: Квашук Ольга Олександрівна, Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів загальноосвітня школа № 60» Криворізької міської ради.