Дніпропетровське відділення Малої академії наук України


запам'ятати

 



Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України
Педагогічна преса Національна дитяча гаряча лінія
ДНУ ім. Олеся Гончара Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ Національний гірничий університет ДВНЗ ДОЛІФМП Баннер Баннер Національна гаряча лінія Яндекс цитирования

ДО УВАГИ ПЕРЕМОЖЦІВ ТА ПРИЗЕРІВ
ІІ (ОБЛАСНОГО)
КОНКУРСУ-ЗАХИСТУ МАН!


До 19 квітня 2019 року НЕОБХІДНО відкрити банківську картку для зарахування стипендії в КБ "Приватбанк" за наступними реквізитами:
Установа: КПНЗ "МАНУМ" ДОР"
ЄДРПОУ: 37805082
Зарплатний проект 009
УВАГА! УВАГА! УВАГА!

ЗМІНИЛИСЯ РЕКВІЗИТИ
ДЛЯ ПЕРЕРАХУВАННЯ БЛАГОДІЙНИХ ВНЕСКІВ!!!


р/р № 31552341279727
МФО 820172
Державна казначейська служба України м. Київ
60 грн
ДО УВАГИ СЛУХАЧІВ ВІДДІЛЕННЯ МАТЕМАТИКИ, ФІЗИКИ І АСТРОНОМІЇ, КОМП'ЮТЕРНИХ НАУК!

Триває проведення он-лайнових заходів з фізики, математики, інформатики.
Для участі натисніть тут
Пов’язане зображення

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ТА ПРИЗЕРІВ ІІІ ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО
КОНКУРСУ-ЗАХИСТУ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЦЬКИХ РОБІТ УЧНІВ-ЧЛЕНІВ
МАН УКРАЇНИ У 2019 РОЦІ

І місце

КОСТЕНКО 
Роман Тарасович,

переможець у секції математичне моделювання відділення математики
 

УЛАНОВ Віктор Сергійович,

переможець у секції експериментальна фізика відділення фізики і астрономії
 

ДЕШЕВА Дар'я Сергіївна,

переможець у секції кліматологія та метеоїрологія відділення наук про Землю
 

БАКУМ Антон Владиславович,

переможець у секції гідрологія відділення наук про Землю
 

АБЕРНІХІН Ілля Олександрович,

переможець у секції авіа- та ракетобудування, машинобудування і робототехніка відділення технічних наук

ІІ місце

ПОСТОЄНКО Євгеній Владиславович,
переможець у секції прикладна математика відділення математики

МЕДВЕДЄВ Денис Васильович, 
переможець у секції фінанси, грошовий обіг і кредит відділення економіки

 

КОВРОВ Владислав Ігорович, 

переможець у секції теоретична фізика відділення фізики і астрономії

МОРОЗОВ Владислав Сергійович,
переможець у секції астрономія та астрофізика відділення фізики і астрономії

 

БЕБИК Олександра Олександрівна,

переможець у секції соціологія відділення філософії та суспільствознавства
 

КОЗЕЛЬ Валерія Денисівна

переможець у секції географія та ландшафтознавство відділення наук про Землю
 

ПАЛІЙ Інна Валентинівна

переможець у секції  фольклористика відділення літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства


СІЛІНА Надія Олегівна,

переможець у секції зарубіжна література відділення літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства
 

СОЛОНЬКО Катерина Олегівна, 

переможець у секції російська мова відділення мовознавства

 

ТЕРЕЩЕНКО Данііл Олексійович,

переможець у секції історія України відділення історії
 

КУЧЕРЯВА Марина Борисівна,

переможець у секції біологія людини відділення хімії та біології
 

ФОМЕНКО Олег Володимирович,

переможець у секції комп’ютерні системи та мережі відділення комп’ютерних наук
 

ШЕВЦОВ Андрій Віктрович,

переможець у секції інформаційні системи, бази даних та системи штучного інтелекту відділення комп’ютерних наук
 

ЄРМОЛЕНКО Олександр Олегович,

переможець у секції інформаційно-телекомунікаційні системи та технології відділення технічних наук
 

БОРИСЕНКО Єгор Олексійович,

переможець у секції екологічно безпечні технології та ресурсозбереження відділення технічних наук

ІІІ місце

САФОНОВ Нікіта Олександрович, 
переможець у секції математика відділення математики

ШПОРТА Данило Олексійович, 
переможець у секції  мікроекономіка та макроекономіка відділення економіки

ВОЛКОВ Андрій Олексійович, 
переможець у секції аерофізика та космічні дослідження відділення фізики і астрономії

ГНІДКОВСЬКА Катерина Олексійович, 
переможець у секції  теологія, релігієзнавство та історія релігії відділення філософії та суспільствознавства

НОВАК Дмитро Євгенович
переможець у секції правознавство відділення філософії та суспільствознавства

ШИРЯЄВА Дарія Дмитрівна,
переможець у секції філософія відділення філософії та суспільствознавства

 

КРИНИЦЬКА Карина Миколаївна,

переможець у секції геологія, геохімія та мінералогія відділення наук про Землю
 

БЕЗРУЧКО Вікторія Михайлівна, 

переможець у секції всесвітня історія відділення історії
 

ДОДОН Дар'я Сергіївна,

переможець у секції екологія відділення екології та аграрних наук

 

ГЛАДКИЙ Олександр Юрійович,

переможець у секції зоологія, ботаніка відділення хімії та біології

 

КРИВОРУЧКО Марія Сергіївна, 
переможець у секції загальна біологія відділення хімії та біології

 

МАХНИЦЬКА Марія Андріївна,

 

переможець у секції психологія відділення хімії та біології

 

СІМОНОВА Софія Андріївна,

переможець у секції валеологія відділення хімії та біології


СОРОКІН Микита Денисович,

переможець у секції хімія відділення хімії та біології
 

СІНЕЛЬНА Софія Віталіївна,

переможець у секції  мистецтвознавство відділення літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства

 

БАІКІНА Маргарита Олександрівна,

переможець у секції англійська мова відділення мовознавства
 

КАЮК Тарас Дмитрович,

переможець у секції мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми відділення комп’ютерних наук


КОЦЬКО Кирило Олександрович,

переможець у секції безпека інформаційних та телекомунікаційних систем відділення комп’ютерних наук
 

ЗАХАРОВА Діана Романівна,

переможець у секції науково-технічна творчість та винахідництво відділення технічних наук


КАТОЛІЧЕНКО Анастасія Сергіївна,

переможець у секції матеріалознавство відділення технічних наук
 

         Адміністрація та колектив Дніпропетровського відділення Малої академії наук України                                                                              щиро вітає переможців.
                           Бажаємо завзяття та наснаги у підкоренні нових вершин у науці
                                                        задля добробуту нашої Батьківщини.

                                            Шановний випускник!

      Дніпропетровське відділення Малої академії наук України інформує, що з 17 грудня 2018 року в Національному технічному університеті «Дніпровська політехніка» в рамках профорієнтаційної роботи та підготовки абітурієнтів до вступу стартувала  «Олімпіада + 20 балів».


     Учасникам олімпіади нараховуються до 20 додаткових балів до оцінки сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання.

   Бали нараховуються при вступі на природничі, технічні, технологічні та ІТ-спеціальності (окрім спеціальностей економіка та право). 

     Детальна інформація розташована на сайті університету www.nmu.org.ua сторінка «Абітурієнту». Інформацію також можна отримати за телефонами приймальної комісії університету: (0562)47-03-96, (0562)47-24-57. 
     
     Бажаючим брати участь у «Олімпіаді + 20 балів» необхідно зареєструватися на сайті університету за вказаним посиланням.


    Після реєстрації на сайті Національного технічного університету «Дніпровська політехніка» обов’язково повідомити на поштову адресу Дніпропетровського відділення Малої академії наук України dnepr.obl.man@gmail.com


Новини
Всі новини
21 трав. 2019

ОБЛАСНА КОНФЕРЕНЦІЯ «СВІТ ОЛЕСЯ ГОНЧАРА Й ОЛЕСЬ ГОНЧАР У СВІТІ»
20 травня 2019 року у Дніпропетровському відділенні Малої академії наук України відбулася обласна конференція «Світ Олеся Гончара й Олесь Гончар у світі» за підсумками конкурсу до 100-річчя від дня народження Олеся Гончара.
20 трав. 2019

НАУКОВО-ОСВІТНІЙ ПРОЕКТ «ТРИСТОРОННЯ УГОДА» - ПІДВЕДЕННЯ ПІДСУМКІВ 2019
17 травня 2019 року в Дніпровській політехніці підведено підсумки роботи за 2018-2019 навчальний рік
20 трав. 2019

ХІХ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС УЧНІВСЬКИХ РОБІТ «ІСТОРІЯ І УРОКИ ГОЛОКОСТУ» ІМЕНІ І.Б.МЕДВИНСЬКОГО
Протягом 17-19 травня 2019 року в місті Києві відбувся ХІХ Всеукраїнський конкурс учнівських робіт «Історія і уроки Голокосту» імені І.Б.Медвинського.


17 трав. 2019

XX МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «ВІДНОВЛЮВАНА ЕНЕРГЕТИКА ТА ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ У ХХІ СТОЛІТТІ»
15-16 травня 2019 року в місті Києві відбулася XX Міжнародна науково-практична конференція "Відновлювана енергетика та енергоефективність у ХХІ столітті"
16 трав. 2019

«ІСТОРИЧНІ ЕТЮДИ ДЛЯ СУЧАСНОСТІ» – П’ЯТЕ ВИДАННЯ
16 травня 2019 року відбулася презентація п’ятої збірки науково-дослідницьких робіт слухачів відділення історії Дніпропетровського відділення Малої академії наук України «Історичні етюди – для сучасності».
13 трав. 2019

ЦІКАВІ ТА ДІЄВІ МЕТОДИ НЕФОРМАЛЬНОЇ ОСВІТИ
11-12 травня 2019 року у Дніпропетровському відділенні Малої академії наук України для керівників гуртків та колективу комунального позашкільного навчального закладу "Мала академія наук учнівської молоді" Дніпропетровськоїх обласної ради" проведено тренінг, присвячений цікавим та дієвим методам неформальної освіти.