Дніпропетровське відділення Малої академії наук України


запам'ятати

 


Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України
ВУЗ ШАГ Педагогічна преса Національна дитяча гаряча лінія
ДНУ ім. Олеся Гончара Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ Національний гірничий університет ДВНЗ ДОЛІФМП Баннер Баннер Національна гаряча лінія Яндекс цитирования

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ НАУКОВИХ ВІДДІЛЕНЬ ІСТОРІЇ, ФІЛОСОФІЇ ТА СУСПІЛЬСТВОЗНАВСТВА, НАУК ПРО ЗЕМЛЮ!

3 лют. 2020
31 січня – 01 лютого 2020 року відбувся II (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Дніпропетровського відділення Малої академії наук України на наукових відділеннях історії, філософії та суспільствознавства, наук про Землю.

 Для проведення конкурсу-захисту свої двері гостинно відчинили Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ, Дніпровський національний університет імені Олеся Гончара та Національний технічний університет «Дніпровська політехніка». 

 До юних соціологів на захист завітали поважні гості: голова Дніпропетровської обласної ради Святослав Васильович Олійник; начальник управління з питань гуманітарної, соціально-культурної сфери та освіти Дніпропетровської обласної ради Лілія Анатоліївна Гіренко; заступник керуючого справами – начальник управління забезпечення діяльності ради Різник Яніна Володимирівна; директор департаменту освіти і науки облдержадміністрації Олексій Володимирович Полторацький; проректор з науково-педагогічної роботи Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара, кандидат технічних наук, доцент Дмитро Миколайович Свинаренко; проректор з наукової роботи Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара, доктор хімічних наук, професор Сергій Іванович Оковитий; директор комунального позашкільного навчального закладу «Мала академія наук учнівської молоді» Дніпропетровської обласної ради» Наталія Василівна Тягло.

 Для членів журі протягом другого конкурсного дня було поставлено нелегке завдання: уважно прослухати представлення наукових доробків у галузях історії, філософії та суспільствознавства, наук про Землю й серед 162 здібних юнаків і дівчат обрати найкращих. 

  За результатами трьох розділів конкурсу – заочного оцінювання, оцінювання навчальних досягнень із базових дисциплін та захисту науково-дослідницьких робіт – було визначено 28 переможців і призерів на відділенні історії, 32 – на відділені філософії та суспільствознавства, 15 – на відділенні наук про Землю.

 Учнів, які посіли перші місця, далі очікує підкорення нової вершини – участь у фінальному етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту у місті Києві:

 секція «Історія України»: Варава Владислав Вадимович, учень комунального закладу освіти «Міський юридичний ліцей наукового спрямування при Університеті митної справи та фінансів» Дніпровської міської ради;

  секція «Історичне краєзнавство»: Рябініна Дар’я Віталіївна, учениця комунального закладу освіти «Гімназія № 3» Дніпровської міської ради;

  секція «Всесвітня історія»: Гайт Віталій Олегович, учень комунального закладу «Спеціалізована школа з поглибленим вивченням іноземних мов
І ступеня – колегіум № 16» Кам’янської міської ради;

 секція «Етнологія»: Лапа Світлана-Руджута Сергіївна, учениця комунального закладу освіти «навчально-виховний комплекс № 100 «загальноосвітній навчальний заклад I-IIІ ступенів – ліцей» Дніпровської міської ради;

 секція «Археологія»: Габор Кирило Андрійович, учень комунального закладу освіти Солонянське Навчально-виховне об’єднання «Солонянська середня загальноосвітня школа № 1 І-ІІІ ступенів – Центр позашкільної освіти» (опорний заклад) Солонянської селищної ради;

  секція «Філософія»: Каганер Ілона Ігорівна, учениця Криворізької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 71 Криворізької міської ради;

 секція «Теологія, релігієзнавство та історія релігії»: Левіна Дар’я Романівна, учениця Криворізької Центрально-Міської гімназії Криворізької міської ради;

 секція «Соціологія»: Першута Дарія Володимирівна, учениця Криворізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 122 Криворізької міської ради;

  секція «Правознавство»: Шафранова Марія Олександрівна, учениця Криворізької Центрально-Міської гімназії Криворізької міської ради;

 секція «Журналістика»: Бойко Ірина Анатоліївна, учениця Павлоградського міського ліцею Павлоградської міської ради;

  секція «Педагогіка»: Заріцка Діна Анатоліївна, учениця комунального закладу загальної середньої освіти ІІ-ІІІ ступенів гуманітарна гімназія імені Лесі Українки Жовтоводської міської ради;

 секція «Географія та ландшафтознавство»: Козель Валерія Денисівна, учениця комунального закладу загальної середньої освіти I-III ступенів № 3 Жовтоводської міської ради;

 секція «Геологія, геохімія та мінералогія»: Криницька Карина Миколаївна, учениця Криворізького навчально-виховного комплексу № 81 «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – ліцей» Криворізької міської ради;

  секція  «Гідрологія»: Кіструга Поліна Дмитрівна, учениця комунального закладу загальної середньої освіти I-III ступенів № 3 Жовтоводської міської ради;

  секція «Кліматологія та метеорологія»: Арсеменко Іванна Анатоліївна, учениця комунального закладу загальної середньої освіти I-III ступенів № 3 Жовтоводської міської ради.

 Всіх переможців, призерів та учасників II (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України нагороджено дипломами. Наукові керівники конкурсантів отримали подяки комунального позашкільного навчального закладу «Мала академія наук учнівської молоді» Дніпропетровської обласної ради» за підготовку переможців.

 Висловлюємо щиру подяку ректору Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара Полякову Миколі Вікторовичу, проректору з науково-педагогічної роботи Свинаренку Дмитру Миколайовичу; проректору з наукової роботи Оковитому Сергію Івановичу, ректору  Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ Фоменку Андрію Євгеновичу, проректору університету Наливайко Ларисі Романівні, ректору Національного технічного університету «Дніпровська політехніка» Півняку Геннадію Григоровичу та науково-педагогічним працівникам закладів вищої освіти за сприяння в організації та проведенні ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Дніпропетровського відділення Малої академії наук України.