Дніпропетровське відділення Малої академії наук України


запам'ятати

 



Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України

Дистанційна освіта на Класній оцінці
Педагогічна преса Національна дитяча гаряча лінія
ДНУ ім. Олеся Гончара Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ Національний гірничий університет ДВНЗ ДОЛІФМП Баннер Баннер Національна гаряча лінія Яндекс цитирования

ВИЗНАЧЕНО ПЕРЕМОЖЦІВ НАУКОВИХ ВІДДІЛЕНЬ МОВОЗНАВСТВА, ЛІТЕРАТУРОЗНАВСТВА, ФОЛЬКЛОРИСТИКИ ТА МИСТЕЦТВОЗНАВСТВА

17 лют. 2020
14-15 лютого 2020 року відбувся ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України на наукових відділеннях «Мовознавство», «Літературознавство, фольклористика та мистецтвознавство».

  

  Участь у заході взяли 164 юні дослідники із різних куточків Дніпропетровської області. 

  Конкурс проходив на базі Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара: у п’ятницю, 14 лютого, конкурсанти писали контрольні роботи з базових дисциплін, на наступний день, 15 лютого, захищали свої науково-дослідницькі роботи.

    

  Оцінювало наукові доробки учасників журі, до складу якого увійшли найкращі науково-педагогічні працівники в галузях української та іноземної філології, літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства Дніпровського національного університету мені Олеся Гончара, Національного технічного університету «Дніпровська політехніка», Дніпровського національного університету залізничного транспорту імені Всеволода Лазаряна, Придніпровської державної академії будівництва та архітектури.

  

  За рішенням журі перемогу у ІІ (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт на відділенні мовознавства перемогу вибороли 44 учні, на відділенні літературознавства фольклористики та мистецтвознавства – 32 учні.

  

   Всього визначено 11 переможців, які представлять Дніпропетровську область на ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії України у м. Київ:

   Секція «Українська література»:
Красницька Анастасія Дмитрівна, учениця комунального закладу освіти «Фінансово-економічний ліцей наукового спрямування при Університеті митної справи і фінансів» Дніпровської міської ради;

  Секція «Зарубіжна література»:
Дуленко Тетяна Василівна, учениця закладу освіти «Навчально-виховне об’єднання № 136 «класична гімназія ім. Кирила і Мефодія – початкова школа – дошкільний навчальний заклад – валеологічний центр» Дніпровської міської ради;

   Секція «Мистецтвознавство»:
Короваєнко Поліна Олексіївна, учениця комунального закладу освіти «Криворізький обласний ліцей-інтернат для сільської молоді»;

   Секція «Літературна творчість»:
Марков Микита Олександрович, учень комунального закладу освіти «Криворізький обласний ліцей-інтернат для сільської молоді»;

   Секція «Кримськотатарська гуманітаристика»:
Чередниченко Софія Володимирівна, учениця комунального закладу освіти «Міський юридичний ліцей наукового спрямування при Університеті митної справи і фінансів» Дніпровської міської ради;

   Секція «Українська мова»:
Доля Анастасія Артемівна, учениця Павлоградської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 9 Павлоградської міської ради;

  

   Секція «Російська мова»:
Василець Софія Віталіївна, учениця Криворізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 41 Криворізької міської ради;

   Секція «Англійська мова»:
Казакова Софія Сергіївна, учениця Криворізької загальноосвітньої спеціалізованої школи  І-ІІІ ступенів № 4 з поглибленим вивченням іноземних мов Криворізької міської ради;

   Секція «Німецька мова»:
Максименко Дар’я Сергіївна, учениця Криворізької спеціалізованої загальноосвітньої школи № 20 І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням німецької мови;

   Секція «Французька мова»:
Олійник Ольга Вадимівна, учениця комунального закладу «Загальноосвітній навчальний заклад І ступеня гімназія № 39» Кам’янської міської ради;

   Секція «Польська мова»:
Трояк Богдан Андрійович, учень комунального закладу освіти «Середня загальноосвітня школа № 143» Дніпровської міської ради.

  

Колектив Дніпропетровського відділення Малої академії наук України
сердечно вітає переможців та призерів конкурсу,
бажає подальших творчих успіхів і перемог!

Щиро дякуємо за підтримку й допомогу в організації й проведенні
ІІ (обласного) етапу конкурсу-захисту ректору Дніпровського національного університету
імені Олеся Гончара Миколі Вікторовичу Полякову
та професорсько-викладацькому складу університету!