Дніпропетровське відділення Малої академії наук України


запам'ятати

 



Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України
Педагогічна преса Національна дитяча гаряча лінія
ДНУ ім. Олеся Гончара Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ Національний гірничий університет ДВНЗ ДОЛІФМП Баннер Баннер Національна гаряча лінія Яндекс цитирования

ВІТАЄМО КРАЩИХ НА ВІДДІЛЕННЯХ МОВОЗНАВСТВА, ЛІТЕРАТУРОЗНАВСТВА, ФОЛЬКЛОРИСТИКИ ТА МИСТЕЦТВОЗНАВСТВА

18 лют. 2019
15-16 лютого 2019 року проведено ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України на наукових відділеннях «Мовознавство», «Літературознавство, фольклористика та мистецтвознавство».

  

   Конкурс відбувся на базі Дніпровського національного університету імені олеся Гончара: у п'ятницю, 15 лютого, конкурсанти писали контрольні роботи з базових дисциплін, на наступний день, 16 лютого, захищали свої науково-дослідницькі роботи.

  

   Всього визначено 11 переможців, які представлять Дніпропетровську область на ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії України на відділеннях «Мовознавство», «Літературознавство, фольклористика та мистецтвознавство» у м. Київ:

  

Секція «Українська література»:
Мерінцова Анна Юріївна, учениця Закладу освіти "Навчально-виховне об'єднання № 136 "класична гімназія ім. Кирила і Мефодія – початкова школа  дошкільний навчальний заклад – валеологічний центр" Дніпровської міської ради;

Секція «Зарубіжна література»:
Сіліна Надія Олегівна, учениця Комунального закладу освіти "Фінансово-економічний ліцей" Дніпровської міської ради;

Секція «Фольклористика»:
Палій Інна Валентинівна, учениця Комунального закладу "Ганнівський навчально-виховний комплекс "Середня загальноосвітня школа – дошкільний навчальний заклад" Верхньодніпровської районної ради;

Секція «Мистецтвознавство»:
Сінельна Софія Віталіївна, учениця Комунального закладу "Технічний ліцей" Кам'янської міської ради;

Секція «Літературна творчість»:
Смушок Вікторія Валеріївна, учениця Криворізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №103 Криворізької міської ради Дніпропетровської області;

  

Секція «Українська мова»:
Поліщук Наталя Володимирівна, учениця Комунального закладу освіти «Середня загальноосвітня школа № 114» Дніпровської міської ради;

Секція «Російська мова»: 
Солонько Катерина Олегівна, учениця Комунального закладу освіти "Гімназія № 3" Дніпровської міської ради;

Секція «Англійська мова»:
Баікіна Маргарита Олександрівна, учениця Криворізької загальноосвітньої спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №4 з поглибленим вивченням іноземних мов Криворізької міської ради Дніпропетровської області;

Секція «Німецька мова»:
Кондрашов Дмитро Андрійович, учень Криворізького навчально-виховного комплексу № 129 "Гімназія-ліцей академічного спрямування" Криворізької міської ради Дніпропетровської області;

Секція «Французька мова»:
Олійник Ольга Вадимівна, учениця Комунального закладу "Загальноосвітній навчальний заклад І ступеня – гімназія № 39» Кам'янської міської ради;

Секція «Польська мова»:
Сафонова Інеса Олександрівна, учениця Комунального закладу «Нікопольська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4».

  

Колектив Дніпропетровського відділення Малої академії наук України

бажає перемоги своїм вихованцям на Всеукраїнському етапі конкурсу-захисту

та щиро дякує за підтримку та допомогу в організації конкурсу

Миколі Вікторовичу Полякову,

 Почесному Президентові Малої академії наук Дніпропетровщини,

ректору Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара,

та професорсько-викладацькому складу вищого навчального закладу!