Дніпропетровське відділення Малої академії наук України


запам'ятати

 



Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України

Дистанційна освіта на Класній оцінці
Педагогічна преса Національна дитяча гаряча лінія
ДНУ ім. Олеся Гончара Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ Національний гірничий університет ДВНЗ ДОЛІФМП Баннер Баннер Національна гаряча лінія Яндекс цитирования

ОБЛАСНИЙ КОНКУРС «ЦІЛІ СТАЛОГО РОЗВИТКУ: ВІДКРИТЕ СУСПІЛЬСТВО»

10 лип. 2020
Комунальним позашкільним навчальним закладом «Мала академія наук учнівської молоді» Дніпропетровської обласної ради» протягом травня – червня 2020 року було проведено обласний конкурс «Цілі сталого розвитку: відкрите суспільство».

  Конкурс поводився з метою відзначення 24-ї річниці Конституції України, привернення уваги до Цілей сталого розвитку, сприяння національно-патріотичному розвиткові особистості, формування активної громадянської позиції, виявлення і підтримки обдарованої учнівської молоді.

  Участь у ньому взяли учні закладів загальної середньої освіти із міст та об’єднаних територіальних громад області, які надали 23 роботи, а саме: Кривий Ріг – 7 учасників, Дніпро – 5, Кам’янське – 3, Томаківська ОТГ – 6, Солонянська ОТГ – 1, Личківська ОТГ – 1.

  Слід зазначити ефективну організацію по залученню обдарованої учнівської молоді до участі у Конкурсі наступних закладів освіти: Томаківська загальноосвітня школа I – III ступенів № 2 Томаківської селищної ради (5 робіт), комунальний заклад освіти «Дніпропетровський обласний медичний ліцей-інтернат «Дніпро» (3 роботи), комунальний заклад «Навчально-виховний комплекс «Гімназія № 11 – спеціалізована школа з поглибленим вивченням іноземних мов I ступеня – дошкільний навчальний заклад «Еврика» Кам’янської міської ради (2 роботи),  комунальний заклад освіти «Середня загальноосвітня школа № 91» Дніпровської міської ради (1 робота), комунальний заклад освіти «Середня загальноосвітня школа № 97 імені П. І. Шкідченка» Дніпровської міської ради (1 робота), Криворізька Тернівська гімназія Криворізької міської ради (1 робота), Криворізька гімназія № 91 Криворізької міської ради (1 робота), Криворізька гімназія № 95 Криворізької міської ради (1 робота), Криворізька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 41 Криворізької міської ради (1 робота), Криворізька загальноосвітня школа I – II ступенів  № 67 Криворізької міської ради (1 робота), Криворізька спеціалізована школа І – ІІІ ступенів № 71 Криворізької міської ради (1 робота), Криворізька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 122 Криворізької міської ради (1 робота), комунальний заклад «Середня загальноосвітня школа № 31 з класами вечірньої форми навчання» Кам’янської міської ради (1 робота), Томаківський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» № 1 Томаківської селищної ради (1 робота), комунальний заклад освіти Солонянське навчально-виховне об’єднання «Солонянська середня загальноосвітня школа № 1 І – ІІІ ступенів – Центр позашкільної освіти (опорний заклад) Солонянської селищної ради (1 робота), комунальний заклад «Ковпаківський заклад загальної середньої освіти І – ІІІ ступенів» Личківської сільської ради (1 робота).

  Варто відзначити високий рівень виконання робіт, широкий і творчий вибір персоналій філософів, культурних, громадсько-політичних діячів минулого й сучасності, багату образність та емоційність, художню майстерність і креативність.

   За підсумками оцінювання 12 учнів стали переможцями та призерами Конкурсу:

І місце

  Сівак Поліна Михайлівна, учениця комунального закладу «Навчально-виховний комплекс «Гімназія № 11 – спеціалізована школа з поглибленим вивченням іноземних мов I ступеня – дошкільний навчальний заклад «Еврика» Кам’янської міської ради, тема: «Запис у щоденнику Івана Дзюби».

ІІ місце

  Козар Яна Геннадіївна, учениця комунального закладу освіти «Середня загальноосвітня школа № 97 імені П. І. Шкідченка» Дніпровської міської ради, тема: «Побудова відкритого суспільства в інтересах сталого розвитку, забезпечення вільного доступу для правосуддя, створення ефективних інституцій на всіх рівнях»;

  Кокітко Софія Валентинівна, учениця Томаківської загальноосвітньої школи I – III ступенів № 2 Томаківської селищної ради, тема: «Є у бідності початок – є у бідності кінець!»;

  Рибка Софія Сергіївна, учениця Томаківської загальноосвітньої школи I – III ступенів № 2 Томаківської селищної ради, тема: «Чи потрібен українським школяркам фемінізм?».

ІІІ місце

  Близно Дмитро Миколайович, учень комунального закладу освіти «Середня загальноосвітня школа № 91» Дніпровської міської ради, тема: «Інтерв’ю з Григорієм Савичем Сковородою»;

  Бредіхін Олександр Олександрович, учень Томаківської загальноосвітньої школи I – III ступенів № 2 Томаківської селищної ради, тема: «Життя в інтересах України»;

  Миргородська Єлизавета Євгенівна, учениця комунального закладу освіти Солонянське навчально-виховне об’єднання «Солонянська середня загальноосвітня школа № 1 І – ІІІ ступенів – Центр позашкільної освіти (опорний заклад) Солонянської селищної ради, тема: «Немає схожих зірок, але всі вони світять»;

  Оводенко Анна Миколаївна, учениця Криворізької загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 41 Криворізької міської ради, тема: «Україна на шляху до відкритого суспільства»;

 Савельєва Дар’я Юріївна, учениця комунального закладу освіти «Дніпропетровський обласний медичний ліцей-інтернат «Дніпро», тема: «Есе про Берту фон Зуттнер»;

  Снігур Денис Ігорович, учень комунального закладу «Середня загальноосвітня школа № 31 з класами вечірньої форми навчання» Кам’янської міської ради, тема: «Будова миролюбного й відкритого суспільства в інтересах сталого розвитку»;

 Турлік Ірина Станіславівна, учениця Криворізької гімназії № 91 Криворізької міської ради, тема: «Діалог з Платоном»;

 Ширяєва Дарія Дмитрівна, учениця Криворізької спеціалізованої школи І – ІІІ ступенів № 71 Криворізької міської ради, тема: «Відверте інтерв’ю з однією з кращих акторок сучасності: Меріл Стріп. Особисті переживання та відгук голосів мільйонів: «Жорстокість породжує жорстокість!».

Щиро дякуємо всім учасникам за неймовірно цікаві роботи та креативний підхід у їх написанні!
Бажаємо творчих успіхів, натхнення і будемо раді бачити на інших заходах
Дніпропетровського відділення Малої академії наук України!