Новини
Новини: 1707
20 лип. 2017
ВРАЖАЮЧЕ ЛІТО: МІЖНАРОДНА ШКОЛА З БІОЛОГІЇ
З 10 по 14 липня 2017 року делегацію учнів з України – переможців МАНУ приймав Bio Centrum Edukaji Naukowej (BioCEN) – центр інноваційної біологічної освіти в місті Варшава, Республіка Польща.19 лип. 2017
ВРАЖАЮЧЕ ЛІТО: ВСЕУКРАЇНСЬКА ЛІТНЯ ХІМІКО-БІОЛОГІЧНА ШКОЛА
З 30 червня по 07 липня 2017 року для призерів та учасників Всеукраїнського етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт була проведена літня хіміко-біологічна школа, яка проходила у MANLAB.CAMP на базі Міжнародного центру НЦ «МАНУ» у Пущі-Водиці.13 лип. 2017
ОЗДОРОВЛЕННЯ МАНІВЦІВ НА БАЗІ ДОСК «ЧЕМПІОН»
![](/uploads/org4165/news_1499949786__thumb.jpg)
26 черв. 2017
ЛІТО ІНТЕЛЕКТУ - 2017: ПІДВОДИМО ПІДСУМКИ
23 червня в дитячому закладі оздоровлення та відпочинку «Факел» завершили роботу літні профільні школи Дніпропетровського відділення МАН26 черв. 2017
КОНСТИТУЦІЯ – ОСНОВНИЙ ЗАКОН МОЄЇ ДЕРЖАВИ
28 червня в Україні відзначається державне свято – День Конституції України. Прийняття Основного Закону в 1996 р. закріпило правові основи незалежної України, її суверенітет і територіальну цілісність.23 черв. 2017
УЧНІ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОГО ВІДДІЛЕННЯ МАН УКРАЇНИ – СЛУХАЧІ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ЛІТНІХ ШКІЛ З ФІЗИКИ, МАТЕМАТИКИ ТА РОБОТОТЕХНІКИ
У червні призери та учасники Всеукраїнського етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт були запрошені до літніх профільних шкіл, які проходили на базі Міжнародного центру НЦ «МАНУ» у Пущі-Водиці (фізика) та с.Врублівці на Хмельниччині (філологія, математика і робототехніка).16 черв. 2017
ЛІТО НОВИХ ВРАЖЕНЬ ТА СПОДІВАНЬ ТРИВАЄ
Літо інтелекту триває – і 45 юних науковців області продовжують активно навчатися, спілкуватися та відпочивати у літніх профільних школах Дніпропетровського відділення Малої академії наук України, які і цього року проходять у оздоровчому закладі м. Бердянськ.10 черв. 2017
ВІДКРИТТЯ ОБЛАСНИХ ЛІТНІХ ПРОФІЛЬНИХ ШКІЛ
10 червня 2017 року в дитячому закладі оздоровлення та відпочинку «Факел» розпочали роботу літні профільні школи для учнів-членів Дніпропетровського відділення Малої академії наук України.2 черв. 2017
ТАЛАНОВИТІ ДІТИ – ГОРДІСТЬ ДНІПРОПЕТРОВЩИНИ
30 травня у Дніпропетровській ОДА пройшло нагородження переможців обласного конкурсу «Обдаровані діти – надія України». Подяки та грошові премії від обласної влади отримали близько тридцяти юних талантів,серед них учні Дніпропетровського відділення МАН Сергій Воронов та Катерина Геращенко.1 черв. 2017
СЕСІЯ СТРАТЕГІЧНОГО ПЛАНУВАННЯ.
31 травня у Дніпропетровській МАН вперше проведено сесію стратегічного планування за участю Ірини Кириченко – тренера з інноваційних освітніх технологій НЦ “Мала академія наук України"Іти на сторінку: