Новини
Новини: 1707
15 жовт. 2020
ПЕРШЕ ЗАНЯТТЯ «ЮНІОР-СТУДІЙ» ІЗ ЖУРНАЛІСТИКИ
У рамках співпраці Дніпропетровського відділення Малої академії наук України з факультетом систем і засобів масової комунікації Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара вже третій рік реалізується проєкт «Юніор-студії» із журналістики».13 жовт. 2020
ОНЛАЙН-ТРЕНІНГ «ПРАВА ЛЮДИНИ ТА ГЕНДЕРНА РІВНІСТЬ»
13 жовтня 2020 року в режимі онлайн відбулася церемонія нагородження переможців і учасників обласного конкурсу «Цілі сталого розвитку: відкрите суспільство».12 жовт. 2020
ОНЛАЙН-ЗУСТРІЧ В РАМКАХ ПРОЄКТУ «ТРИСТОРОННЯ УГОДА»
09 жовтня 2020 року відбулася контактна онлайн-зустріч в рамках проєкту «Тристороння угода «Дніпропетровське відділення Малої академії наук Україи – Національний технічний університет «Дніпровська політехінка» – заклади загальної середньої освіти та професійно-технічної освіти».7 жовт. 2020
КАРАНТИН - НЕ ПЕРЕШКОДА ДЛЯ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЦЬКОЇ РОБОТИ
Дніпропетровське відділення Малої академії наук України продовжує працювати над пошуком і підтримкою обдарованої учнівської молоді.6 жовт. 2020
КРУГЛИЙ СТІЛ "ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ ДОСЛІДНИЦЬКО-ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНОГО НАПРЯМУ ОСВІТИ ДНІПРОПЕТРОВЩИНИ"
06 жовтня 2020 року у комунальному позашкільному навчальному закладі "Мала академія наук учнівської молоді" Дніпропетровської обласної ради" відбувся круглий стіл "Проблеми та перспективи розвитку дослідницько-експериментального напряму освіти Дніпропетровщини".5 жовт. 2020
ВІТАЄМО ПОЛЯКОВА ОЛЕГА ВОЛОДИМИРОВИЧА З ПРИСВОЄННЯМ ПОЧЕСНОГО ЗВАННЯ «ЗАСЛУЖЕНИЙ ВЧИТЕЛЬ УКРАЇНИ»
Президентом України підписано указ про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня працівників освіти.5 жовт. 2020
ДНІПРОПЕТРОВСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ МАЛОЇ АКАДЕМІЇ НАУК УКРАЇНИ ЩИРО ВІТАЄ ПЕДАГОГІЧНИЙ КОЛЕКТИВ ІЗ ДНЕМ ВЧИТЕЛЯ!
У комунальному позашкільному навчальному закладі "Мала академія наук учнівської молоді" Дніпропетровської обласної ради" привітали керівників гуртків із професійним святом.2 жовт. 2020
ВІТАЄМО ІЗ ДНЕМ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ!
![](/uploads/org4165/news_1601620571_753_thumb.jpg)
1 жовт. 2020
ОБЛАСНА ПЕДАГОГІЧНА ПЕРМІЯ – 2020
01 жовтня 2020 року у Дніпропетровській обласній державній адміністрації педагогічним працівникам регіону вручили обласну премію.1 жовт. 2020
УЧАСТЬ В МІЖНАРОДНІЙ СТУДЕНТСЬКІЙ МУЛЬТИДИСЦИПЛІНАРНІЙ НАУКОВІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ
25 вересня 2020 року в Івано-Франківську було проведено Міжнародну студентську мультидисциплінарну наукову конференцію «Наука сьогодення: від досліджень до стратегічних рішень».Іти на сторінку: