Дніпропетровське відділення Малої академії наук України


запам'ятати

 


Фестиваль інновацій
Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського "ХАІ"

Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України
Педагогічна преса Національна дитяча гаряча лінія
ДНУ ім. Олеся Гончара Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ Національний гірничий університет ДВНЗ Баннер Баннер Національна гаряча лінія Яндекс цитирования

ІІ місце

Переможці Дніпропетровської області
у ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту

науково-дослідницьких робіт учнів – членів

Малої Академії Наук України

 

 

ПЕРЕМОЖЕЦЬ

 

НАУКОВИЙ КЕРІВНИК

ТРАКТИНСЬКИЙ

Віталій
Олегович,

переможець у секції математичне моделювання відділення математики

ПОЛЯКОВ
Олег

Володимирович,
кандидат фізико-математичних наук,

доцент ДНУ імені Олеся Гончара,

директор Дніпропетровського обласного ліцею-інтернату фізико-математичного профілю

 

Поляков

 

ДЕРКАЧ
Віталій
Максимович,

переможець у секції соціологія відділення філософії та суспільствознавства

НІКОЛЕНКО
Людмила

Миколаївна,
кандидат педагогічних наук, доцент кафедри педагогіки та корекційної освіти ДНУ імені
Олеся 
Гончара

 

Ніколенко Людмила Миколаївна

 

 

ШАПОВАЛОВА
Надія
Володимирівна, 

переможець у секції російська література відділення літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства

ХОЛОДКОВ
Вадим
Сергійович,

вчитель Комунального закладу освіти "Середня загальноосвітня школа № 16" Дніпропетровської міської ради

 

 

 

 

 

 

ПОПОВ
Богдан

Юрійович, 
переможець у секції
російська мова 
відділення мовознавства

НУДЬГА
Ірина
Євгенівна,

вчитель російської мови та літератури Криворізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 41 Криворізької міської ради Дніпропетровської області

 

 

РОМАНЕНКО
Едуард
Романович,

переможець у секції загальна біологія відділення хімії та біології

 

БРИГАДИРЕНКО
Віктор

Васильович,
кандидат біологічних наук, доцент кафедри зоології та екології Дніпропетровського національного універсиетту імені Олеся Гончара

Никоненко Анастасія Ярославівна

НИКОНЕНКО
Анастасія

Ярославівна,
переможець у секції 
зоологія, ботаніка відділення хімії та біології

МОТУРНАК
Євген

Володимирович,
завідуючий комп’ютерною лабораторією НВК –
ліцею № 100»

 

Мотурнак

ЯСИНЕЦЬКА
Наталія

Іванівна,
кандидат біологічних наук, заступник директора з наукової роботи заповідника "Асканія-Нова"

НІКОЛАЄВ
Тарас

Геннадійович,
старший викладач кафедри економічної кібернетики ДНУ імені Олеся Гончара

Ніколаєв

 

Олевський Олександр Вікторович

ОЛЕВСЬКИЙ

Олександр

Вікторович, 
переможець у секції експериментальна фізика відділення фізики і астрономії

СИДОРЕНКОВ
Євген
Єгорович, 

вчитель фізики Комунального закладу
освіти «Середня загальноосвітня
школа № 19» Дніпропетровської міської ради

Сидоренков Євген Єгорович

СИДОР
Аліна 

Дмитрівна, 

переможець у секції
географія та ландшафтознавство відділення наук про Землю

БАШЛИК
Ганна
Миколаївна,

вчитель географії Комунального закладу освіти "Середня загальноосвітня школа № 3 з профільними класами імені М.Островського" м. Жовті Води

 

 

 

 

ТРИКОЦЬКА
Єлизавета
Сергіївна,
 
переможець у секції
геологія, геохімія та мінералогія
відділення наук про Землю

ХАРИТОНОВ
Віталій

Миколайович,
кандидат геологічних наук, доцент кафедри геології та прикладної мінералогії ДВНЗ "Криворізький національний університет"

 

РУЗАНОВА
Ольга

Петрівна,
вчитель географії Криворізького гуманітрано-технічного ліцею ІІ-ІІІ ступенів № 129 Криворізької міської ради Дніпропетровської області