Новини
Новини: 1707
10 черв. 2019
НАВЧАЛЬНО-ДОСЛІДНИЦЬКА ЕКСПЕДИЦІЯ ДО БЕРДЯНСЬКОЇ КОСИ
10 червня 2019 року учні-члени Дніпропетровського відділення Малої академії наук України вирушили у четверту експедицію у межах літніх профільних шкіл.9 черв. 2019
ЕКСПЕДИЦІЯ ДО НАЦІОНАЛЬНОГО ІСТОРИКО-АРХІТЕКТУРНОГО ЗАПОВІДНИКА В УКРАЇНІ «КАМ’ЯНА МОГИЛА»
09 червня 2019 року учні-члени Дніпропетровського відділення Малої академії наук України вирушили у третю експедицію у межах літніх профільних шкіл.8 черв. 2019
НАВЧАЛЬНО-ДОСЛІДНИЦЬКА ЕКСПЕДИЦІЯ ДО БЕРДЯНСЬКОГО ВОДОСХОВИЩА
08 червня 2019 року учні-члени Дніпропетровського відділення Малої академії наук України вирушили у другу експедицію у межах літніх профільних шкіл.7 черв. 2019
ТРИВАЮТЬ НАВЧАННЯ В ЛІТНІЙ ФІЛОЛОГІЧНІЙ ШКОЛІ
Юні мовознавці Дніпропетровщини поповнюють знання з базового компоненту та навчаються правильно презентувати свої роботи в літніх профільних школах в м. Кривий Ріг.7 черв. 2019
ЕКСПЕДИЦІЙНІ ДОСЛІДЖЕННЯ ПРИАЗОВ'Я
07 червня 2019 року учні-члени Дніпропетровського відділення Малої академії наук України вирушили у першу експедицію у межах літніх профільних шкіл.6 черв. 2019
ВІДКРИТТЯ ОБЛАСНИХ ГЕОЛОГО-ГЕОГРАФІЧНИХ ТА ЕКОЛОГО-БІОЛОГІЧНИХ ЛІТНІХ ПРОФІЛЬНИХ ШКІЛ
06 червня 2019 року на базі Дитячого закладу оздоровлення та відпочинку «Факел» у м. Бердянськ розпочали роботу літні профільні школи для учнів-членів Дніпропетровського відділення Малої академії наук України.4 черв. 2019
ЛІТО ІНТЕЛЕКТУ РОЗПОЧАЛОСЯ
03 червня 2019 року в м. Кривий Ріг розпочали роботу обласні літні профільні школи для слухачів відділень мовознавства, літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства Дніпропетровського відділення Малої академії наук України.30 трав. 2019
УРОЧИСТЕ НАГОРОДЖЕННЯ ЮНИХ НАУКОВЦІВ ДНІПРОПЕТРОВЩИНИ
29 травня 2019 року у Дніпропетровській обласній державній адміністрації відбулася Урочиста церемонія нагородження учасників, призерів і переможців ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України та їх наукових керівників.27 трав. 2019
ВІТАЄМО З ЗАКІНЧЕННЯМ НАВЧАЛЬНОГО РОКУ!
Директор КПНЗ «МАНУМ» ДОР» Наталя Тягло привітала випускників Технічного ліцею імені Анатолія Лигуна м. Кам’янське та вручила іменні сертифікати МАНівцям.21 трав. 2019
ОБЛАСНА КОНФЕРЕНЦІЯ «СВІТ ОЛЕСЯ ГОНЧАРА Й ОЛЕСЬ ГОНЧАР У СВІТІ»
20 травня 2019 року у Дніпропетровському відділенні Малої академії наук України відбулася обласна конференція «Світ Олеся Гончара й Олесь Гончар у світі» за підсумками конкурсу до 100-річчя від дня народження Олеся Гончара.Іти на сторінку: