Дніпропетровське відділення Малої академії наук України


запам'ятати

 


Фестиваль інновацій
Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського "ХАІ"

Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України
Педагогічна преса Національна дитяча гаряча лінія
ДНУ ім. Олеся Гончара Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ Національний гірничий університет ДВНЗ Баннер Баннер Національна гаряча лінія Яндекс цитирования

ІІ місце

Переможці Дніпропетровської області
у ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту
науково-дослідницьких робіт учнів – членів
Малої академії наук України

 

Переможець
Науковий керівник

Гук Максим Костянтинович ГУК
Максим
Костянтинович,

переможець у секції
інформаційних систем, баз даних та систем штучного інтелекту
відділення комп
’ютерних  наук

ОЛІНОВИЧ
Юлія
Миколаївна
,
вчитель інформатики, вчитель-методист Дніпропетровського ліцею інформаційних технології при
ДНУ ім. Олеся Гончара
>

ГУК
Костянтин
Григорович,

директор ПП «Насіння України»
м. Дніпропетровськ

Рубан Марія Ігорівна РУБАН
Марія

Ігорівна,
переможець у секції
мультимедійних систем, навчальних та ігрових програм відділення комп
ютерних наук

ОЛІНОВИЧ
Юлія
Миколаївна,

вчитель інформатики, вчитель-методист Дніпропетровського ліцею інформаційних технології при
ДНУ ім. Олеся Гончара

Якименко НЯКИМЕНКО
Наталія
Михайлівна,

вчитель математики, вчитель-методист Дніпропетровського ліцею інформаційних технології при
ДНУ ім. Олеся Гончара

Підволоцька Віолетта Юріївна ПІДВОЛОЦЬКА
Віолетта
Юріївна,

переможець у секції
математики відділення математики

ПОЛЯКОВ_СЕЛИВАНОВ_ИВАНОВА_МИНАЕВПОЛЯКОВ
Олег
Володимирович,

кандидат фізико-математичних наук,
доцент ДНУ ім. Олеся Гончара, директор Дніпропетровського обласного ліцею-інтернату фізико-математичного профілю

 КАРЯВКА
Дар’я
Олегівна,

переможець у секції англійської мови відділення мовознавства

ТАРНЕВА
Олена
Едуардівна,

вчитель англійської мови Криворізької загальноосвітньої спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 4 з поглибленим вивченням іноземних мов

Келбукова Світлана Анатоліївна КЕЛБУКОВА
Світлана
Анатоліївна,

переможець у секції авіа- та ракетобудування, машинобудування та робототехніки
відділення технічних наук

ЖУПІЄВ
Олександр
Леонідович,

старший викладач Національного гірничого університету

Сірий Богдан Сергійович СІРИЙ
Богдан
Сергійович,

переможець у секції географії та ландшафтознавства
відділення наук про Землю

x_68866f44БАШЛИК
Ганна
Миколаївна,

вчитель географії СЗШ № 3 з профільними класами ім. Миколи Островського
 м. Жовті Води