Дніпропетровське відділення Малої академії наук України


запам'ятати

 




Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського "ХАІ"

Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України
Педагогічна преса Національна дитяча гаряча лінія
ДНУ ім. Олеся Гончара Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ Національний гірничий університет ДВНЗ Баннер Баннер Національна гаряча лінія Яндекс цитирования

ІІІ місце

Переможці Дніпропетровської області
у ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту

науково-дослідницьких робіт учнів – членів

Малої академії наук України

 

 

ПЕРЕМОЖЕЦЬ

 

НАУКОВИЙ КЕРІВНИК

ЖИРОВ
Даниїл
Денисович, 

переможець у секції прикладна математика відділення математики

ПОЛЯКОВ
Олег
Володимирович,

кандидат фізико-математичних наук, доцент

ДНУ імені Олеся Гончара, директор Дніпропетровського обласного ліцею-інтернату фізико-математичного профілю

Поляков

АБЕРНІХІН
Ілля
Олександрович, 

переможець у секції авіа- та ракетобудування, машинобудування і робототехніка відділення технічних наук

МОЛОДЧЕНКО
Артур
Володимирович,

асистент кафедри гірничих машин та інжинірингу Національного технічного університету
"Дніпровська політехніка"

 

БУДІНА

Наталія
Василівна,

вчитель інформатики

КЗ "Технічний ліцей" Кам’янської міської ради 

 

БОРИСЕНКО
Єгор
Олексійович, 

переможець у секції екологічно безпечні технології та ресурсозбереження
відділення технічних наук

ШВЕД
Сергій

Віталійович,

кандидат технічних наук, доцент Криворізького металургійного інституту Національної металургійної
академії України

 

 

ЛЯСОВ
Ігор

Григорович,

вчитель фізики
Криворізького  природничо-наукового ліцею
Криворізької міської ради

Мотурнак

 

АЛЄКСЄЄНКО
Микола
Олексійович,

переможець у секції
матеріалознавство відділення технічних наук

СИДОРЕНКОВ
Євген
Єгорович,

вчитель фізики

КЗО "Середня загальноосвітня школа № 19"
Дніпровської міської ради

 

НЕТУДИХАТА
Аріна
Сергіївна

переможець у секції економічна теорія та історія економічної думки відділення економіки

БЕСЧАСТНА
Дар'я

Олександрівна,

вчитель економіки КЗО "Дніпровський
ліцей інформаційних 
технологій при ДНУ
імені Олеся Гончара" Дніпровської міської ради,

старший викладач кафедри статистики, обліку та економічної інформатики ДНУ імені Олеся Гончара

 

ІОТОВА

Катерина

Олександрівна,

голова Ради студентів економічного

факультету ДНУ імені Олеся Гончара

 

 

 

 

 

 

 

ВОЛКОВ
Андрій
Олексійович, 

переможець у секції астрономія та астрофізика відділення фізики і астрономії

ОРЛЯНСЬКИЙ
Олег
Юрійович,

кандидат фізико-математичних наук,
доцент кафедри теоретичної фізики

ДНУ імені Олеся Гончара

ВЕЛИЧКО

Ірина

Євгенівна,
переможець у секції
теоретична фізика 
відділення фізики і астрономії

ОРЛЯНСЬКИЙ
Олег
Юрійович,

кандидат фізико-математичних наук,
доцент кафедри теоретичної фізики

ДНУ імені Олеся Гончара

БІЛЕНКО

Кристина

Сергіївна,
переможець у секції фольклористика відділення літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства

ПОНОМАРЕНКО
Наталія
Василівна,

вчитель технології КЗ "Середня загальноосвітня
школа № 34" Кам’янської міської ради
 

СОТНИК

Катерина

Андріївна,
переможець у секції англійська мова відділення мовознавства

ТКАЧЕКНО
Анастасія
Євменівна,

вчитель англійської мови
Криворізької спеціалізованої

школи І-ІІІ ступенів № 71
Криворізької міської ради 

КОВАЛЬ
Анастасія
Валеріївна, 

переможець у секції медицина
відділення хімії та біології

КИРИЧЕНКО
Світлана

Василівна,

кандидат біологічних наук, доцент кафедри
біофізики та біохімії ДНУ імені Олеся Гончара

БОДНАРУК
Анастасія
Ігорівна, 

переможець у секції біологія людини відділення хімії та біології

КИРИЧЕНКО
Світлана

Василівна,

кандидат біологічних наук, доцент кафедри
біофізики та біохімії ДНУ імені Олеся Гончара

 

 

 

СОРОКІН

Микита

Денисович, 
переможець у секції  хімія відділення хімії та біології

ОРЄХОВА
Оксана

Вікторівна,

кандидат медичних наук, провідний науковий співробітник лабораторії промислового мікроклімату та фізіології теплообміну Українського науково-дослідного інституту промислової медицини

 

 

СТЕЦЬ

Надія

Вікторівна,
кандидат хімічних наук, доцент кафедри фізичної та неорганічної хімії ДНУ імені Олеся Гончара


  

 

 

 

 

 

 

 

 

ПІДГОРНИЙ

В'ячеслав
Ігорович,

переможець у секції охорона довкілля та раціональне природокористування відділення екології та аграрних наук

ДОМШИНА
Катерина
Михайлівна,

вчитель біології КЗО "Криворізький обласний
ліцей-інтернат для сільської молоді"

НУЖНИЙ

Артем
Сергійович,

переможець у секції екологія відділення екології та аграрних наук

КОМІСАР
Іван
Олексійович,

керівник гуртка "Регіональна флористика"
КПНЗ "Станція юних натуралістів Жовтневого району"
м. Кривого Рогу

 

 

 

ЯКОВЕНКО

Зоя
Михайлівна,

вчитель біології КЗО "Криворізький обласний
ліцей-інтернат 
для сільської молоді"